mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Region Kujawsko-Pomorski z Volvo

Region Kujawsko-Pomorski z Volvo

30 września odbyło się uroczyste otwarcie Nordic Motor - nowego autoryzowanego dealera Volvo w Bydgoszczy. Salon ten jest pierwszym przedstawicielstwem marki w regionie Kujawsko-Pomorskim.

W uroczystym otwarciu salonu uczestniczyli przedstawiciele władz miasta, przedstawiciele Volvo Auto Polska oraz zaproszeni goście.

Volvo od kilku lat intensywnie rozwija sieć dealerską. Nordic Motor to już szesnasty Dealer Volvo w Polsce. "Staramy się, aby nasi klienci mieli jak najdogodniejszy dostęp do oferowanych przez nas produktów i usług. Bardzo się cieszę, że od dziś oficjalnie jesteśmy obecni także w Bydgoszczy – stolicy regionu Kujawsko-Pomorskiego. Wspólnie z naszym nowym Dealerem, Jackiem Myślińskim, oddajemy do dyspozycji obecnych i przyszłych klientów całkowicie nowy obiekt. Mamy nadzieję, że stanie się on stałym punktem na motoryzacyjnej mapie Bydgoszczy", powiedział Paweł Kacprzyk, prezes Volvo Auto Polska.

W firmie będzie można nie tylko kupić nowe auto, ale także dokonać serwisu samochodu i uzyskać poradę. Salon Nordic Motor to pierwszy w Polsce obiekt spełniający najnowsze standardy Volvo Next Face – procesu unifikowania wystroju wszystkich salonów marki Volvo na świecie. Obiekt dysponuje pięciusetmetrową powierzchnią ekspozycyjną oraz sześcioma stanowiskami serwisowymi.

Mimo trudnej sytuacji na rynku motoryzacyjnym, Volvo utrzymuje sprzedaż na stabilnym poziomie z tendencją zwyżkową. Umożliwia to dalszy rozwój sieci dealerskiej. W ciągu ostatnich 5 lat powstało 8 nowych autoryzowanych dealerów Volvo (Warszawa - 2 salony, Bielsko-Biała, Kraków, Poznań, Białystok, Rzeszów, Lublin). Marka jest obecna na polskim rynku już ponad 10 lat. W tym czasie sprzedanych zostało w naszym kraju ponad 13.000 samochodów Volvo.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.