Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Region Kujawsko-Pomorski z Volvo

Region Kujawsko-Pomorski z Volvo

30 września odbyło się uroczyste otwarcie Nordic Motor - nowego autoryzowanego dealera Volvo w Bydgoszczy. Salon ten jest pierwszym przedstawicielstwem marki w regionie Kujawsko-Pomorskim.

W uroczystym otwarciu salonu uczestniczyli przedstawiciele władz miasta, przedstawiciele Volvo Auto Polska oraz zaproszeni goście.

Volvo od kilku lat intensywnie rozwija sieć dealerską. Nordic Motor to już szesnasty Dealer Volvo w Polsce. "Staramy się, aby nasi klienci mieli jak najdogodniejszy dostęp do oferowanych przez nas produktów i usług. Bardzo się cieszę, że od dziś oficjalnie jesteśmy obecni także w Bydgoszczy – stolicy regionu Kujawsko-Pomorskiego. Wspólnie z naszym nowym Dealerem, Jackiem Myślińskim, oddajemy do dyspozycji obecnych i przyszłych klientów całkowicie nowy obiekt. Mamy nadzieję, że stanie się on stałym punktem na motoryzacyjnej mapie Bydgoszczy", powiedział Paweł Kacprzyk, prezes Volvo Auto Polska.

W firmie będzie można nie tylko kupić nowe auto, ale także dokonać serwisu samochodu i uzyskać poradę. Salon Nordic Motor to pierwszy w Polsce obiekt spełniający najnowsze standardy Volvo Next Face – procesu unifikowania wystroju wszystkich salonów marki Volvo na świecie. Obiekt dysponuje pięciusetmetrową powierzchnią ekspozycyjną oraz sześcioma stanowiskami serwisowymi.

Mimo trudnej sytuacji na rynku motoryzacyjnym, Volvo utrzymuje sprzedaż na stabilnym poziomie z tendencją zwyżkową. Umożliwia to dalszy rozwój sieci dealerskiej. W ciągu ostatnich 5 lat powstało 8 nowych autoryzowanych dealerów Volvo (Warszawa - 2 salony, Bielsko-Biała, Kraków, Poznań, Białystok, Rzeszów, Lublin). Marka jest obecna na polskim rynku już ponad 10 lat. W tym czasie sprzedanych zostało w naszym kraju ponad 13.000 samochodów Volvo.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień
Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień
Na początku września oddano do ruchu wiadukt na autostradzie A4 na odcinku od węzła Rzeszów Wschód do węzła Jarosław Zachód.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj