mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Regulamin konkursu ?Autoszperacz?

Regulamin konkursu ?Autoszperacz?

Regulamin konkursu „Autoszperacz”

 1. Organizatorem konkursu jest firma Internet Service S.A.,ul. Racławicka 15/19,53-149 Wrocław,NIP: 899-23-05-906,Krajowy Rejestr Sądowy nr 78453, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabryczna, Wydział VI Gospodarczy KRS,Kapitał zakładowy 3.200.000 zł wpłacony w całości
 2. Konkurs prowadzony jest w terminie od 4.05 do 31.05.2010 roku
 3. Udział w konkursie jest bezpłatny
 4. Udział w konkursie może wziąć każdy pełnoletni użytkownik serwisu mojeauto.pl zamieszkały na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, za wyjątkiem pracowników firmy Internet Service S.A. i członków ich rodzin
 5. W trakcie konkursu zostanie przeprowadzonych 20 edycji.
 6. Każda edycja konkursu będzie przeprowadzana każdego dnia roboczego maja 2010 roku od godziny 10:00 do 23:59, z zastrzeżeniem do edycji ogłaszanych w piątki, które trwać będą do 23:59 w najbliższą niedzielę.
 7. Zadaniem konkursowym jest poprawna odpowiedź na pytanie ogłaszane w każdej edycji konkursu.
 8. W celu wzięcia udziału w konkursie użytkownik przesyła poprawną odpowiedź do godziny 23:59 czasu polskiego na adres poczty elektronicznej konkurs@mojeauto.pl , z tematem „edycja d”, gdzie „d” będzie numerem pytania tożsamym z daną edycją konkursu.
 9. Zwycięzca danej edycji zostanie wybrany spośród osób, które prześlą poprawną odpowiedź dostarczoną na adres konkurs@mojeauto.pl. Sposób wyboru zwycięzcy danej edycji zostanie przedstawiony jednocześnie z publikacją pytania na tę edycję.
 10. Z jednego adresu e-mail może zostać wysłane tylko jedno zgłoszenie w danej edycji konkursu. W przypadku otrzymania większej liczby zgłoszeń, brane pod uwagę będzie tylko pierwsze zgłoszenie.
 11. Nagrody w każdej edycji konkursu oraz ich wartość będą ogłaszane jednocześnie z ogłaszaniem pytania do tejże edycji.
 12. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej e-mailem, wysyłanym na adres poczty elektronicznej, z którego wysłana została odpowiedź na pytanie konkursowe.
 13. Zwycięzca w ciągu 3 dni roboczych od wysłania powiadomienia  podaje do wiadomości Internet Service S.A. dane teleadresowe do wysyłki nagrody. W przypadku braku odpowiedzi na powiadomienie nagroda zostanie przekazana do wykorzystania w kolejnych edycjach konkursu, lub innych konkursów organizowanych przez Internet Service S.A.
 14. Wszelkie zobowiązania podatkowe wynikające z otrzymania nagrody obciążają wygrywającego.
 15. Biorący udział w konkursie zgadzają się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Internet Service S.A. oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od firmy Internet Service S.A. i firm współpracujących.
 16. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy prawa polskiego.
 17. Wysłanie zgłoszenia w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu
 18. Internet Service S.A. zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie w każdym czasie a także do zawieszenia lub odwołania konkursu w każdym czasie bez podania przyczyny.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.