mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Regulamin konkursu ?Autoszperacz?

Regulamin konkursu ?Autoszperacz?

Regulamin konkursu „Autoszperacz”

 1. Organizatorem konkursu jest firma Internet Service S.A.,ul. Racławicka 15/19,53-149 Wrocław,NIP: 899-23-05-906,Krajowy Rejestr Sądowy nr 78453, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabryczna, Wydział VI Gospodarczy KRS,Kapitał zakładowy 3.200.000 zł wpłacony w całości
 2. Konkurs prowadzony jest w terminie od 4.05 do 31.05.2010 roku
 3. Udział w konkursie jest bezpłatny
 4. Udział w konkursie może wziąć każdy pełnoletni użytkownik serwisu mojeauto.pl zamieszkały na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, za wyjątkiem pracowników firmy Internet Service S.A. i członków ich rodzin
 5. W trakcie konkursu zostanie przeprowadzonych 20 edycji.
 6. Każda edycja konkursu będzie przeprowadzana każdego dnia roboczego maja 2010 roku od godziny 10:00 do 23:59, z zastrzeżeniem do edycji ogłaszanych w piątki, które trwać będą do 23:59 w najbliższą niedzielę.
 7. Zadaniem konkursowym jest poprawna odpowiedź na pytanie ogłaszane w każdej edycji konkursu.
 8. W celu wzięcia udziału w konkursie użytkownik przesyła poprawną odpowiedź do godziny 23:59 czasu polskiego na adres poczty elektronicznej konkurs@mojeauto.pl , z tematem „edycja d”, gdzie „d” będzie numerem pytania tożsamym z daną edycją konkursu.
 9. Zwycięzca danej edycji zostanie wybrany spośród osób, które prześlą poprawną odpowiedź dostarczoną na adres konkurs@mojeauto.pl. Sposób wyboru zwycięzcy danej edycji zostanie przedstawiony jednocześnie z publikacją pytania na tę edycję.
 10. Z jednego adresu e-mail może zostać wysłane tylko jedno zgłoszenie w danej edycji konkursu. W przypadku otrzymania większej liczby zgłoszeń, brane pod uwagę będzie tylko pierwsze zgłoszenie.
 11. Nagrody w każdej edycji konkursu oraz ich wartość będą ogłaszane jednocześnie z ogłaszaniem pytania do tejże edycji.
 12. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej e-mailem, wysyłanym na adres poczty elektronicznej, z którego wysłana została odpowiedź na pytanie konkursowe.
 13. Zwycięzca w ciągu 3 dni roboczych od wysłania powiadomienia  podaje do wiadomości Internet Service S.A. dane teleadresowe do wysyłki nagrody. W przypadku braku odpowiedzi na powiadomienie nagroda zostanie przekazana do wykorzystania w kolejnych edycjach konkursu, lub innych konkursów organizowanych przez Internet Service S.A.
 14. Wszelkie zobowiązania podatkowe wynikające z otrzymania nagrody obciążają wygrywającego.
 15. Biorący udział w konkursie zgadzają się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Internet Service S.A. oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od firmy Internet Service S.A. i firm współpracujących.
 16. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy prawa polskiego.
 17. Wysłanie zgłoszenia w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu
 18. Internet Service S.A. zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie w każdym czasie a także do zawieszenia lub odwołania konkursu w każdym czasie bez podania przyczyny.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando