mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rekord wszechczasów Hyundaia

Rekord wszechczasów Hyundaia

Kryzys w branży motoryzacyjnej nie dotknął jak na razie Hyundaia, a przynajmniej nie na polskim rynku. Listopad ze sprzedażą na poziomie 1.148 aut był rekordowym miesiącem w dziejach tej koreańskiej marki na polskim rynku.

Rekord wszechczasów Hyundaia
Tym samym Hyundai jest coraz bliższy realizacji założonego na ten rok planu sprzedażowego wynoszącego 10.000 samochodów.

Niezmiennie największym powodzeniem wśród klientów cieszy się model i30, który powoli staje się jednym z najbardziej liczących się graczy w niezwykle popularnym segmencie C. Na popularności nie traci także wciąż Hyundai Getz, będący jedną z bardziej atrakcyjnych ofert, dostępnych obecnie na rynku, a który już wkrótce zostanie zastąpiony przez model i20. Dynamicznie wzrasta także zainteresowanie drugim dostępnym już modelem z nowej linii, oznaczonej literką "i", mikrovanem i10 oraz jak zwykle SUV-ami Hyundaia – Santa Fe i Tucsonem.

Wzrost sprzedaży to niewątpliwie także efekt uruchomienia produkcji w fabryce Hyundaia w czeskich Nosovicach. Dzięki temu znacznie skrócił się czas oczekiwania na modele produkowane w tych zakładach.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai

Podobne wiadomości:

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Aktualności 2016-09-07

Komentuj:

~Roman 2009-03-14

w/w odpowiedz do ~AL

~Roman 2009-03-14

Po słownictwie przypuszczam, że jesteś prosty jak konstrukcja cepa, a ten samochód nie dla takich jakTy.

~atos 2009-03-12

-niech głupki i buraki kupują ople i volkswageny

~zadowolony 2009-01-18

A mój Hyundai Sonata skończył już 18 lat, wchodzi w 19 rok i wciąż ma się dobrze. Po samochodach - rówieśnikach z BMW, Audi, VW i innych "markowych" firm dawno już śladu nie ma, a ten wciąż jeździ i jeździ... Dlatego, jak zdecyduję się na kolejny samochód, wiem na pewno, że będzie to Hyundai sonata.

~AL M1 zzz- koniec złomu 2009-01-16

Za niedługi czas pewien Hyundai i30 będzie miał właściciela. Pozdrowionka dla posiadaczy tej marki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross