mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rekord wszechczasów Hyundaia

Rekord wszechczasów Hyundaia

Kryzys w branży motoryzacyjnej nie dotknął jak na razie Hyundaia, a przynajmniej nie na polskim rynku. Listopad ze sprzedażą na poziomie 1.148 aut był rekordowym miesiącem w dziejach tej koreańskiej marki na polskim rynku.

Rekord wszechczasów Hyundaia
Tym samym Hyundai jest coraz bliższy realizacji założonego na ten rok planu sprzedażowego wynoszącego 10.000 samochodów.

Niezmiennie największym powodzeniem wśród klientów cieszy się model i30, który powoli staje się jednym z najbardziej liczących się graczy w niezwykle popularnym segmencie C. Na popularności nie traci także wciąż Hyundai Getz, będący jedną z bardziej atrakcyjnych ofert, dostępnych obecnie na rynku, a który już wkrótce zostanie zastąpiony przez model i20. Dynamicznie wzrasta także zainteresowanie drugim dostępnym już modelem z nowej linii, oznaczonej literką "i", mikrovanem i10 oraz jak zwykle SUV-ami Hyundaia – Santa Fe i Tucsonem.

Wzrost sprzedaży to niewątpliwie także efekt uruchomienia produkcji w fabryce Hyundaia w czeskich Nosovicach. Dzięki temu znacznie skrócił się czas oczekiwania na modele produkowane w tych zakładach.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai

Podobne wiadomości:

Hyundai Genesis CC?

auto motor i sport 0000-00-00

North American Car of the Year 2009 dla...

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~Roman 2009-03-14

w/w odpowiedz do ~AL

~Roman 2009-03-14

Po słownictwie przypuszczam, że jesteś prosty jak konstrukcja cepa, a ten samochód nie dla takich jakTy.

~atos 2009-03-12

-niech głupki i buraki kupują ople i volkswageny

~zadowolony 2009-01-18

A mój Hyundai Sonata skończył już 18 lat, wchodzi w 19 rok i wciąż ma się dobrze. Po samochodach - rówieśnikach z BMW, Audi, VW i innych "markowych" firm dawno już śladu nie ma, a ten wciąż jeździ i jeździ... Dlatego, jak zdecyduję się na kolejny samochód, wiem na pewno, że będzie to Hyundai sonata.

~AL M1 zzz- koniec złomu 2009-01-16

Za niedługi czas pewien Hyundai i30 będzie miał właściciela. Pozdrowionka dla posiadaczy tej marki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.