mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rekordowa "Noc Cudów"

Rekordowa "Noc Cudów"

Druga edycja "Nocy Cudów" w salonach Fiata ponownie okazała się sporym sukcesem. Tylko podczas dwóch dni 19-20 czerwca sprzedano 1.216 samochodów, pobijając tym samym wynik zeszłoroczny.

Rekordowa
W tych dwóch dniach salony Fiata były czynne przez całą dobę i tylko wtedy dostępna była wyjątkowa oferta na zakup nowych Fiatów.

Analogiczna akcja promocyjna została przeprowadzona rok wcześniej i zakończyła się ogromnym sukcesem handlowym, sprzedano wtedy 1.115 nowych Fiatów. Tegoroczne oczekiwania były zatem nie mniejsze, szczególnie, że tylko na te wyjątkowe 24 godziny Fiat Auto Poland przygotował atrakcyjną ofertę kredytową na zakup nowego samochodu, kredyt 0% przez 6 lat bez wpłaty własnej.

Osiągnięty w tym roku wynik, 1.216 sprzedanych nowych samochodów, a więc o 101 więcej niż przed rokiem, jest godny podkreślenia, zważywszy na ogólną sytuację ekonomiczną i nastroje konsumentów.

Podczas tegorocznej "Nocy Cudów" najwięcej sprzedano egzemplarzy modelu Grande Punto (323 szt.), niemal tyle samo egzemplarzy modeli Panda i Bravo (295 i 293 szt.). Na kolejnych miejscach znalazły się Linea (94) i Sedici (74).

Z ponad 1,2 tys. klientów, którzy kupili nowe Fiaty podczas "Nocy Cudów", ponad 800 zdecydowało się na zakup korzystając z promocyjnego kredytu 6 lat 0% bez wpłaty własnej.

Podobne wiadomości:

Wyniki sprzedaży nowych aut w Europie

auto motor i sport 0000-00-00

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

Komentuj:

~Ciekawy71 2009-07-07

Ciekawy jestem czy sprzedawali jak leci czy można było sobie wybrać opcję lepszą auta?

~gadatek 2009-06-26

ja kupilem pandziore, dla siebie, i wykorzystalem ten ich kredyt, wyszlo tanio jak za wode niemalże, w inny sposób na zakup nowego chyba nigdy nie byloby mnie stać. Bravo Fiat za takie promocje!!

~Pawel 2009-06-26

To naprawdę dobra oferta. Kupiłem 3 Pandy, 4 Bravo, 10 Grande Punto. Wszystkie jadą do Niemiec. Niemcy biorą wszystko od ręki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.