mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rekordowe Poznań Motor Show 2014

Rekordowe Poznań Motor Show 2014

Odbywające się w miniony weekend targi motoryzacyjne w Poznaniu zakończyły się sporym sukcesem. Zarówno organizacyjnym, jak i frekwencyjnym.

Rekordowe Poznań Motor Show 2014
Trwające cztery dni targi Poznań Motor Show 2014 przeszły już do historii. Wprawdzie do poziomu wystawy w Genewie, Frankfurcie, Detroit czy chociażby Lipsku wciąż jeszcze daleko, ale w końcu mamy i my swoje prawdziwe święto motoryzacji. Usatysfakcjonowani mogą być zarówno fani samochodów, ale i jednośladów, camperów czy nawet sprzętu lotniczego. Specjalne atrakcje przygotowane zostały również dla kobiet. Jak zwykle przy okazji targów motoryzacyjnych nie zabrakło pięknych hostess oraz pojazdów koncepcyjnych.Od 27 do 30 marca łącznie w 10 halach wystawowych na 50 tys. m2 powierzchni wystawienniczej (w tym również na terenach zewnętrznych) swoje produkty pokazało w sumie 200 wystawców. Co ważne, co również podkreśla rosnące znaczenie targów w Poznaniu, widać coraz większe zaangażowanie krajowych przedstawicielstw zagranicznych koncernów. Wystawa w Poznaniu nie jest już tylko imprezą lokalną, na której prezentują się wyłącznie dealerzy z regionu.Najlepiej siłę wystawy oddają jednak statystyki dotyczące zwiedzających. W tym roku targi Motor Show odwiedziło dokładnie 96.013 osób, wśród których znaleźli się zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Wydarzeniu przyglądały również się media z całego kraju reprezentowane przez kilkuset akredytowanych dziennikarzy.


Podobne wiadomości:

Polska premiera VW Tiguana podczas Poznań Motor Show 2016

Polska premiera VW Tiguana podczas Poznań...

Aktualności 2016-03-22

Targi Los Angeles 2015 - Top  7 premierowych modeli

Targi Los Angeles 2015 - Top 7 premierowych...

Aktualności 2015-11-19

Komentuj:

~rolnik 2014-04-01

buahahahaha

~kleksy 2014-04-01

Poznan to majlepsze i najpiekniejsze miasto w polsce i moim zdaniem powinno byc stolica!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?