mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Remog otworzy nową fabrykę w Mielcu

Remog otworzy nową fabrykę w Mielcu

Firma Remog rozpocznie produkcję w Mielcu w specjalnie zaadaptowanej hali produkcyjnej o powierzchni 2000 m2. Na początku niemiecki inwestor zatrudni 18 pracowników, w późniejszym okresie zatrudnienie będzie rosło.

Remog otworzy nową fabrykę w Mielcu

Remog zrealizował swój projekt w jednym z dwóch głównych ośrodków polskiego klastra lotniczego. W Dolinie Lotniczej wytwarzane jest 75% produkcji tego sektora w Polsce, a do największych zagranicznych inwestorów należą: UTC/Pratt & Whitney, Goodrich i Snecma Group.

Obecnie inwestycjami w południowo-wschodniej części kraju interesuje się kilka kolejnych firm zagranicznych z branży lotniczej. Inwestycja firmy Remog doskonale wpisuje się w ponad 60-letnią tradycję produkcji lotniczej w Mielcu, stwarzając nadzieje na dalsze wzmocnienie i rozwój tego sektora na Podkarpaciu. 

Rudolf-Erich Mueller GmbH & Co KG (REMOG) jest wiodącym producentem precyzyjnych komponentów mechanicznych i hydraulicznych. Wśród jej klientów znajdują się m.in.: DaimlerChrysler, Siemens, Bosch Rexroth, Linde Liebherr Aerospace i Embraer.

Przeczytaj także:

Pilkington zainwestuje w Sandomierzu? (2007-03-16)

Teksid rozszerza produkcję (2007-02-28)

Śrubex wchodzi na giełdę (2007-02-15)

Lear w Jarosławiu szyje dla Jaguara (2007-01-18)

Rośnie znaczenie Kirchhoffa w Polsce (2006-08-29)


Podobne wiadomości:

Śrubex wchodzi na giełdę

Śrubex wchodzi na giełdę

Aktualności 2007-02-15

Pilkington zainwestuje w Sandomierzu?

Pilkington zainwestuje w Sandomierzu?

Aktualności 2007-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.