mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Remog otworzy nową fabrykę w Mielcu

Remog otworzy nową fabrykę w Mielcu

Firma Remog rozpocznie produkcję w Mielcu w specjalnie zaadaptowanej hali produkcyjnej o powierzchni 2000 m2. Na początku niemiecki inwestor zatrudni 18 pracowników, w późniejszym okresie zatrudnienie będzie rosło.

Remog otworzy nową fabrykę w Mielcu

Remog zrealizował swój projekt w jednym z dwóch głównych ośrodków polskiego klastra lotniczego. W Dolinie Lotniczej wytwarzane jest 75% produkcji tego sektora w Polsce, a do największych zagranicznych inwestorów należą: UTC/Pratt & Whitney, Goodrich i Snecma Group.

Obecnie inwestycjami w południowo-wschodniej części kraju interesuje się kilka kolejnych firm zagranicznych z branży lotniczej. Inwestycja firmy Remog doskonale wpisuje się w ponad 60-letnią tradycję produkcji lotniczej w Mielcu, stwarzając nadzieje na dalsze wzmocnienie i rozwój tego sektora na Podkarpaciu. 

Rudolf-Erich Mueller GmbH & Co KG (REMOG) jest wiodącym producentem precyzyjnych komponentów mechanicznych i hydraulicznych. Wśród jej klientów znajdują się m.in.: DaimlerChrysler, Siemens, Bosch Rexroth, Linde Liebherr Aerospace i Embraer.

Przeczytaj także:

Pilkington zainwestuje w Sandomierzu? (2007-03-16)

Teksid rozszerza produkcję (2007-02-28)

Śrubex wchodzi na giełdę (2007-02-15)

Lear w Jarosławiu szyje dla Jaguara (2007-01-18)

Rośnie znaczenie Kirchhoffa w Polsce (2006-08-29)


Podobne wiadomości:

Pilkington zainwestuje w Sandomierzu?

Pilkington zainwestuje w Sandomierzu?

Aktualności 2007-03-16

Teksid rozszerza produkcję

Teksid rozszerza produkcję

Aktualności 2007-02-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wodorowy Lexus już za cztery lata
Wodorowy Lexus już za cztery lata
Brytyjskie źródła donoszą, powołując się na szefa europejskiego oddziału Lexusa, że już za cztery lata japoński producent zaoferuje klientom samochody elektryczne zasilane wodorowymi ogniwami paliwowymi.