mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault Master podbija Litwę

Renault Master podbija Litwę

W finale konkursu Litewski Lider Transportu bezkonkurencyjny okazała się Renault Master. Dostawczak występujący na rynku pod trzema markami: Renault Master, Opel Movano, Nissan Interstar otrzymał tytuł Truck of the Year 2011.

Kandydatów do tytułu litewskiego Truck of the Year 2011 oceniano według następujących kryteriów: specyfikacji pojazdu, komfortu jazdy, możliwości dostosowania auta do przewozu towarów i wykorzystania auta w sektorze budowlanym. Litewski konkurs Lider Transportu zorganizowało wspólnie Litewskie Narodowe Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych (LINAVA), magazyn Transportas oraz Ministerstwo Transportu i Komunikacji. Szczególną uwagę w Nowym Masterze zwrócono na ergonomię miejsca kierowcy, w celu zapewniania najwyższego poziomu wygody nawet podczas długich tras. Kabina jest obecnie bardziej komfortowa i lepiej przystosowana do potrzeb osób wysokich, m.in. dzięki wydłużeniu jej o 5,7 cm, co wykorzystano na zwiększenie ilości miejsca na nogi. Nowy Master, spalający o 1 l/100 km mniej w stosunku do poprzedniej wersji tego modelu i mogący się poszczycić zużyciem paliwa w cyklu mieszanym na poziomie od 7,1 l/100 km, jest liderem pod względem spalania deklarowanego (NEDC). Koszty obsługi technicznej samochodu są o 40 proc. niższe niż w przypadku jego poprzednika i należą do najniższych na rynku. Francuskie auto jest jednym z nielicznych dużych furgonów na rynku dostępnych w dwóch wersjach z napędem przednim i tylnym. Dodatkowym autem samochodu jest niezwykle bogata gama możliwych konfiguracji auta - 70 rodzajów nadwozia, 3 wysokości nadwozia oraz 4 warianty DMC: 2,8 t, 3,3 t, 3,5 t oraz 4,5 t.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Renault Master
Renault Master
Cena podstawowa już od: 118 387 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. rama-2dr.

Podobne wiadomości:

Renault Captur po faceliftingu - poznaj polskie ceny

Renault Captur po faceliftingu - poznaj...

Aktualności 2017-05-09

Miejski crossover Renault przeszedł lifting i właśnie wkracza do polskich salonów. Przy tej okazji poznaliśmy oficjalny, polski cennik. Auto będzie dostępne z czterema silnikami w pięciu wersjach wyposażenia.

Nowe Megane za dwa lata

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.