mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault Master podbija Litwę

Renault Master podbija Litwę

W finale konkursu Litewski Lider Transportu bezkonkurencyjny okazała się Renault Master. Dostawczak występujący na rynku pod trzema markami: Renault Master, Opel Movano, Nissan Interstar otrzymał tytuł Truck of the Year 2011.

Kandydatów do tytułu litewskiego Truck of the Year 2011 oceniano według następujących kryteriów: specyfikacji pojazdu, komfortu jazdy, możliwości dostosowania auta do przewozu towarów i wykorzystania auta w sektorze budowlanym. Litewski konkurs Lider Transportu zorganizowało wspólnie Litewskie Narodowe Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych (LINAVA), magazyn Transportas oraz Ministerstwo Transportu i Komunikacji. Szczególną uwagę w Nowym Masterze zwrócono na ergonomię miejsca kierowcy, w celu zapewniania najwyższego poziomu wygody nawet podczas długich tras. Kabina jest obecnie bardziej komfortowa i lepiej przystosowana do potrzeb osób wysokich, m.in. dzięki wydłużeniu jej o 5,7 cm, co wykorzystano na zwiększenie ilości miejsca na nogi. Nowy Master, spalający o 1 l/100 km mniej w stosunku do poprzedniej wersji tego modelu i mogący się poszczycić zużyciem paliwa w cyklu mieszanym na poziomie od 7,1 l/100 km, jest liderem pod względem spalania deklarowanego (NEDC). Koszty obsługi technicznej samochodu są o 40 proc. niższe niż w przypadku jego poprzednika i należą do najniższych na rynku. Francuskie auto jest jednym z nielicznych dużych furgonów na rynku dostępnych w dwóch wersjach z napędem przednim i tylnym. Dodatkowym autem samochodu jest niezwykle bogata gama możliwych konfiguracji auta - 70 rodzajów nadwozia, 3 wysokości nadwozia oraz 4 warianty DMC: 2,8 t, 3,3 t, 3,5 t oraz 4,5 t.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Renault Master
Renault Master
Cena podstawowa już od: 118 387 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. rama-2dr.

Podobne wiadomości:

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-17

Renault Scenic z nowym silnikiem

Renault Scenic z nowym silnikiem

Aktualności 2017-12-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.