mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault Master podbija Litwę

Renault Master podbija Litwę

W finale konkursu Litewski Lider Transportu bezkonkurencyjny okazała się Renault Master. Dostawczak występujący na rynku pod trzema markami: Renault Master, Opel Movano, Nissan Interstar otrzymał tytuł Truck of the Year 2011.

Kandydatów do tytułu litewskiego Truck of the Year 2011 oceniano według następujących kryteriów: specyfikacji pojazdu, komfortu jazdy, możliwości dostosowania auta do przewozu towarów i wykorzystania auta w sektorze budowlanym. Litewski konkurs Lider Transportu zorganizowało wspólnie Litewskie Narodowe Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych (LINAVA), magazyn Transportas oraz Ministerstwo Transportu i Komunikacji. Szczególną uwagę w Nowym Masterze zwrócono na ergonomię miejsca kierowcy, w celu zapewniania najwyższego poziomu wygody nawet podczas długich tras. Kabina jest obecnie bardziej komfortowa i lepiej przystosowana do potrzeb osób wysokich, m.in. dzięki wydłużeniu jej o 5,7 cm, co wykorzystano na zwiększenie ilości miejsca na nogi. Nowy Master, spalający o 1 l/100 km mniej w stosunku do poprzedniej wersji tego modelu i mogący się poszczycić zużyciem paliwa w cyklu mieszanym na poziomie od 7,1 l/100 km, jest liderem pod względem spalania deklarowanego (NEDC). Koszty obsługi technicznej samochodu są o 40 proc. niższe niż w przypadku jego poprzednika i należą do najniższych na rynku. Francuskie auto jest jednym z nielicznych dużych furgonów na rynku dostępnych w dwóch wersjach z napędem przednim i tylnym. Dodatkowym autem samochodu jest niezwykle bogata gama możliwych konfiguracji auta - 70 rodzajów nadwozia, 3 wysokości nadwozia oraz 4 warianty DMC: 2,8 t, 3,3 t, 3,5 t oraz 4,5 t.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Renault Master
Renault Master
Cena podstawowa już od: 117 649 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. rama-2dr.

Podobne wiadomości:

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-17

Renault Captur po faceliftingu - poznaj polskie ceny

Renault Captur po faceliftingu - poznaj...

Aktualności 2017-05-09

Miejski crossover Renault przeszedł lifting i właśnie wkracza do polskich salonów. Przy tej okazji poznaliśmy oficjalny, polski cennik. Auto będzie dostępne z czterema silnikami w pięciu wersjach wyposażenia.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Porsche Cayenne zadebiutowało przed premierą
Nowe Porsche Cayenne zadebiutowało przed premierą
Oficjalna prezentacja nowego Porsche Cayenne odbędzie się już 29 sierpnia, ale na kilka dni przed premierą wyciekły zdjęcia prezentujące nadwozie i wnętrze nowego SUV-a.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic