mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault Polska na Motor Show 2004

Renault Polska na Motor Show 2004

W trakcie nadchodzących Targów Motor Show 2004, Renault po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje nowego rodzinnego sedana - Dacię Logan oraz swój najnowszy model - Renault Modus.

Renault Polska na Motor Show 2004

Warszawskie targi Motor Show 2004 odbędą się w dniach 4-7 listopada. Renault Polska obecne będzie na imprezie na dwóch stoiskach. Pierwsze zarezerwowane zostało dla Modusa, który od października dostępny jest już w sprzedaży w Polsce. Drugie stoisko będzie należało do Dacii Logan, które po raz pierwszy zostanie pokazane publicznie w Polsce. Logan jest pierwszym modelem z programu tanich aut (do 5 tys. euro) przeznaczonych dla krajów rozwijających się. Takie było przynajmniej założenie, jednak niska cena wywołała spore zainteresowanie w krajach Europy Zach. i już wiadomo, iż tam też pojawi się Logan w sprzedaży, choć z pewnością nie za aż tak niską cenę. W czasie targów warszawskich poznamy cenę, za jaką Dacia Logan będzie oferowana na naszym rynku.

Swoją ofertę sprzedaży, leasingu i wynajmu samochodów zaprezentuje Renault Credit Polska. Na stoiskach będzie możliwe zamówienie nowych modeli samochodów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
TVR zapowiada pierwszy model po 12 latach
TVR zapowiada pierwszy model po 12 latach
Słynny, brytyjski twórca samochodów sportowych powraca do świata żywych. Po 12 latach pojawi się na rynku nowy model, a tymczasem pojawił się pierwszy teaser nowej maszyny.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech