mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault Trucks Premium dla firmy BARTER

Renault Trucks Premium dla firmy BARTER

25 ciągników Renault Trucks Premium jeździ już w barwach firmy BARTER SA. Pojazdy rozwożą skroplony gaz LPG i węgiel kamienny. Na poczatku lipca, w siedzibie firmy WIMEX, autoryzowanego serwisu Renault Trucks w Białymstoku, odbyło się uroczyste przekazanie pojazdów Premium 460.19.

Renault Trucks Premium dla firmy BARTER
„Jesteśmy bardzo dumni z tego, że państwo nam zaufaliście i zdecydowaliście się na zakup naszych pojazdów” – powiedział Philippe Gorjux, prezes Renault Trucks Polska podczas wręczania symbolicznych kluczyków Bernardowi Cichockiemu, wiceprezesowi firmy BARTER SA. „W tym roku planujemy przewieźć ponad 2 mln ton ładunków, nie tylko koleją, ale również transportem drogowym, tak więc to może być początek naszej owocnej współpracy” – powiedział Bernard Cichocki.
Przekazane ciągniki to Renault Premium 460.19 o dopuszczalnej masie całkowitej 18 t i całego zestawu – 40 t. Pojazdy napędza 6-cylindrowy, rzędowy silnik DXi11 o pojemności 10,8 l. Osiąga maksymalną moc 460 KM (346 kW) przy 1800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy to 2240 Nm przy 1200 obr./min. Jednostka spełnia wymagania normy emisji spalin Euro 5. Z silnikiem współpracuje 16-biegowa manualna skrzynia ZF. Wszystkie ciężarówki poruszają się na ogumieniu Bridgestone.
Firma BARTER w swojej flocie posiada ponad 100 pojazdów w tym kilkadziesiąt nowoczesnych zestawów drogowych, które rozwożą surowce na terenie naszego kraju.

Podobne wiadomości:

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross