mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault drożeje

Renault drożeje

Z dniem 15 listopada Renault Polska podniósł ceny na większość oferowanych modeli, a także na wybrane elementy wyposażenia opcyjnego.

Cała gama Megane II w wersjach hatchback trzy- i pięciodrzwiowej, a także sedan i Grandtour (kombi) jest droższa o 1.300 zł, zaś wersja Coupe-Cabriolet podrożała o 1.900 zł. Z kolei za Scenica oraz Grand Scenica trzeba będzie zapłacić obecnie o 1.600 zł więcej. Laguna, zarówno pięciodrzwiowy sedan, jak i wersja kombi podrożały o 1.700 zł. Model Espace został zróżnicowany ze względu na oferowany silnik. Podrożeją wyłącznie wersje z jednostkami wysokoprężnymi i to aż o 2.300 zł.

Wśród aut oferowanych jako dla firm Kangoo będzie droższe o 1.700 zł, Kangoo Express o 1.600 zł, Megane Societe o 1.300 zł, Trafic o 2.300 zł i Master o 2.500 zł.

Spośród wyposażenia dodatkowego nowe ceny mają m.in. klimatyzacja dla modeli Kangoo i Kangoo Express (4.590 i 4.190 zł), nawigacja satelitarna dla Kangoo - 6 tys. zł.

Renault Polska zdementował jednocześnie informacje, jakie pojawiły się w niektórych mediach, jakoby w wyposażeniu standardowym całej gamy modelu Megane II znalazła się klimatyzacja.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?