mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault drożeje

Renault drożeje

Z dniem 15 listopada Renault Polska podniósł ceny na większość oferowanych modeli, a także na wybrane elementy wyposażenia opcyjnego.

Cała gama Megane II w wersjach hatchback trzy- i pięciodrzwiowej, a także sedan i Grandtour (kombi) jest droższa o 1.300 zł, zaś wersja Coupe-Cabriolet podrożała o 1.900 zł. Z kolei za Scenica oraz Grand Scenica trzeba będzie zapłacić obecnie o 1.600 zł więcej. Laguna, zarówno pięciodrzwiowy sedan, jak i wersja kombi podrożały o 1.700 zł. Model Espace został zróżnicowany ze względu na oferowany silnik. Podrożeją wyłącznie wersje z jednostkami wysokoprężnymi i to aż o 2.300 zł.

Wśród aut oferowanych jako dla firm Kangoo będzie droższe o 1.700 zł, Kangoo Express o 1.600 zł, Megane Societe o 1.300 zł, Trafic o 2.300 zł i Master o 2.500 zł.

Spośród wyposażenia dodatkowego nowe ceny mają m.in. klimatyzacja dla modeli Kangoo i Kangoo Express (4.590 i 4.190 zł), nawigacja satelitarna dla Kangoo - 6 tys. zł.

Renault Polska zdementował jednocześnie informacje, jakie pojawiły się w niektórych mediach, jakoby w wyposażeniu standardowym całej gamy modelu Megane II znalazła się klimatyzacja.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ruch wahadłowy na Zakopiance
Ruch wahadłowy na Zakopiance
Od poniedziałku aż do końca sierpnia na drodze krajowej nr 47, popularnej Zakopiance, obowiązuje ruch wahadłowy. Utrudnienia pojawią się w miejscu budowy węzła drogowego w Poroninie.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic