mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault najbardziej rozwojową marką

Renault najbardziej rozwojową marką

Niezależna agencja "oekom research" AG zajmująca się oceną firm branżowych przyznała w swoim badaniu francuskiemu Renault najwyższą notę uznając tą markę za najbardziej rozwojową, odpowiedzialną i najlepiej realizującą politykę produkcyjną "z myślą o przyszłości".

Renault najbardziej rozwojową marką
W zestawieniu raportu pod uwagę branych było 17 największych producentów samochodowych. Analitycy w ocenie poszczególnych przedsiębiorstw szczególną uwagę przywiązywali do polityki socjalnej względem pracowników, dbania o ekologię, niezawodności floty, rozwoju alternatywnych źródeł napędu oraz ogólnej polityki marki.

Oceny przeprowadzono w skali od A+ - najlepszy wynik do D- - najgorszy wynik oraz punkty dodatkowe. Żadnemu z producentów nie udało się jednak zdobyć najwyższej oceny. Zwycięzca rankingu, marka Renault uzyskała wynik B. Drugie i trzecie miejsce przypadło BMW i Volkswagenowi – obie niemieckie firmy otrzymały notę B-.

Komentuj:

~raiders 2006-09-21

moim zdaniem czeka ich plajta:( no chyba że dostaną dofinansowanie z UE lub od rządu paryżu:( hehe

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Najwolniejsze miasta w Polsce - ranking
Najwolniejsze miasta w Polsce - ranking
Wakacje ruszyły, a wraz z nimi zwiększył się ruch na polskich drogach. Specjaliści z serwisu korkowo.pl sprawdzili jak wygląda sytuacja na polskich drogach w ostatnich miesiącach. Po których miastach jeździ się najwolniej?
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech