mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault partnerem Długodystansowego Testu Flotowego

Renault partnerem Długodystansowego Testu Flotowego

Długodystansowy Test Flotowy to inicjatywa magazynu Fleet i Polskiego Stowarzyszenia Motorowego. Celem tego przedsięwzięcia jest testowanie samochodów w warunkach, w jakich pracują we flotach.

Renault partnerem Długodystansowego Testu Flotowego
Dlatego, poza redaktorami magazynu Fleet, niezależnymi ekspertami, jurorami są także instruktorzy PSM i członkowie Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Obecnie do testowanego Hyundaia i30 dołączyło Renault Laguna Grandtour, seria limitowana Tech Run 2.0 dCi 130 KM.

Obecnie, w przekazanym samochodzie jest montowany system monitorujący firmy AutoGuard, następnie firma Wyklejauto.pl obranduje samochód, a sieć serwisów Feu Vert dokona przeglądu zerowego tego modelu. Testowany model będzie jeździł na paliwie Polskiego Koncernu Naftowego Orlen i będzie to Verva Diesel, tankowana za pomocą karty przedpłaconej.

Mariusz Stuszewski, wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Motorowego
Renault Laguna będzie brała udział w Długodystansowym Teście Flotowym. Samochód będzie udostępniany osobom, które są przygotowane do rzetelnego przeprowadzenia takiego testu. Są to redaktorzy magazynu Fleet, specjaliści z Polskiego Stowarzyszenia Motorowego oraz niezależni specjaliści z Instytutu Transportu Samochodowego, Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Będzie można podglądać przebieg testu, ponieważ auto zostanie wyposażone w zestaw monitorujący firmy AutoGuard. Samochód zostanie poddany wszelkim możliwym próbom, we wszelkich warunkach drogowych, najbardziej zbliżonych do tych, w jakich takie samochody pracują we flotach.

Tomasz Mróz, dyrektor sprzedaży flotowej Renault Polska
Test długodystansowy jest dla nas bardzo interesujący, gdyż daje możliwość przetestowania przez dłuższy czas samochodów i sprawdzenia ich walorów jezdnych. Co ważne, odbywa się to w naturalnym środowisku eksploatacji tych pojazdów. Renault Laguna plasuje się obecnie na najwyższym poziomie jakości wykonania i niezawodności. Myślę, że fleet managerowie docenią ergonomię, wyposażenie jak i komfort tego samochodu.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault Laguna Grandtour test zarzadzanie flota

Podobne wiadomości:

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-17

Renault Captur po faceliftingu - poznaj polskie ceny

Renault Captur po faceliftingu - poznaj...

Aktualności 2017-05-09

Miejski crossover Renault przeszedł lifting i właśnie wkracza do polskich salonów. Przy tej okazji poznaliśmy oficjalny, polski cennik. Auto będzie dostępne z czterema silnikami w pięciu wersjach wyposażenia.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Japoński producent poszerza ofertę swojego najpopularniejszego modelu. Nowa generacja Suzuki Swift będzie dostępna w wersji Sport. Samochód zadebiutuje już jesienią na salonie we Frankfurcie.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech