mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault partnerem Długodystansowego Testu Flotowego

Renault partnerem Długodystansowego Testu Flotowego

Długodystansowy Test Flotowy to inicjatywa magazynu Fleet i Polskiego Stowarzyszenia Motorowego. Celem tego przedsięwzięcia jest testowanie samochodów w warunkach, w jakich pracują we flotach.

Renault partnerem Długodystansowego Testu Flotowego
Dlatego, poza redaktorami magazynu Fleet, niezależnymi ekspertami, jurorami są także instruktorzy PSM i członkowie Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Obecnie do testowanego Hyundaia i30 dołączyło Renault Laguna Grandtour, seria limitowana Tech Run 2.0 dCi 130 KM.

Obecnie, w przekazanym samochodzie jest montowany system monitorujący firmy AutoGuard, następnie firma Wyklejauto.pl obranduje samochód, a sieć serwisów Feu Vert dokona przeglądu zerowego tego modelu. Testowany model będzie jeździł na paliwie Polskiego Koncernu Naftowego Orlen i będzie to Verva Diesel, tankowana za pomocą karty przedpłaconej.

Mariusz Stuszewski, wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Motorowego
Renault Laguna będzie brała udział w Długodystansowym Teście Flotowym. Samochód będzie udostępniany osobom, które są przygotowane do rzetelnego przeprowadzenia takiego testu. Są to redaktorzy magazynu Fleet, specjaliści z Polskiego Stowarzyszenia Motorowego oraz niezależni specjaliści z Instytutu Transportu Samochodowego, Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Będzie można podglądać przebieg testu, ponieważ auto zostanie wyposażone w zestaw monitorujący firmy AutoGuard. Samochód zostanie poddany wszelkim możliwym próbom, we wszelkich warunkach drogowych, najbardziej zbliżonych do tych, w jakich takie samochody pracują we flotach.

Tomasz Mróz, dyrektor sprzedaży flotowej Renault Polska
Test długodystansowy jest dla nas bardzo interesujący, gdyż daje możliwość przetestowania przez dłuższy czas samochodów i sprawdzenia ich walorów jezdnych. Co ważne, odbywa się to w naturalnym środowisku eksploatacji tych pojazdów. Renault Laguna plasuje się obecnie na najwyższym poziomie jakości wykonania i niezawodności. Myślę, że fleet managerowie docenią ergonomię, wyposażenie jak i komfort tego samochodu.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault Laguna Grandtour test zarzadzanie flota

Podobne wiadomości:

Renault wzywa auta do serwisu

Renault wzywa auta do serwisu

Aktualności 2016-11-15

Tanie auto elektryczne od Renault-Nissan

Tanie auto elektryczne od Renault-Nissan

Aktualności 2016-11-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy
Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy
Dobra wiadomość jest taka, że Mitsubishi finalnie nie uśmierciło swojego kompakta. Na rynku pojawi się model Grand Lancer, ale nie będzie dostępny dla klientów w Europie. Zamiast tego pojawi się na wybranych rynkach w Azji.
Odgadnij model Odgadnij model