mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault partnerem Długodystansowego Testu Flotowego

Renault partnerem Długodystansowego Testu Flotowego

Długodystansowy Test Flotowy to inicjatywa magazynu Fleet i Polskiego Stowarzyszenia Motorowego. Celem tego przedsięwzięcia jest testowanie samochodów w warunkach, w jakich pracują we flotach.

Renault partnerem Długodystansowego Testu Flotowego
Dlatego, poza redaktorami magazynu Fleet, niezależnymi ekspertami, jurorami są także instruktorzy PSM i członkowie Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Obecnie do testowanego Hyundaia i30 dołączyło Renault Laguna Grandtour, seria limitowana Tech Run 2.0 dCi 130 KM.

Obecnie, w przekazanym samochodzie jest montowany system monitorujący firmy AutoGuard, następnie firma Wyklejauto.pl obranduje samochód, a sieć serwisów Feu Vert dokona przeglądu zerowego tego modelu. Testowany model będzie jeździł na paliwie Polskiego Koncernu Naftowego Orlen i będzie to Verva Diesel, tankowana za pomocą karty przedpłaconej.

Mariusz Stuszewski, wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Motorowego
Renault Laguna będzie brała udział w Długodystansowym Teście Flotowym. Samochód będzie udostępniany osobom, które są przygotowane do rzetelnego przeprowadzenia takiego testu. Są to redaktorzy magazynu Fleet, specjaliści z Polskiego Stowarzyszenia Motorowego oraz niezależni specjaliści z Instytutu Transportu Samochodowego, Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Będzie można podglądać przebieg testu, ponieważ auto zostanie wyposażone w zestaw monitorujący firmy AutoGuard. Samochód zostanie poddany wszelkim możliwym próbom, we wszelkich warunkach drogowych, najbardziej zbliżonych do tych, w jakich takie samochody pracują we flotach.

Tomasz Mróz, dyrektor sprzedaży flotowej Renault Polska
Test długodystansowy jest dla nas bardzo interesujący, gdyż daje możliwość przetestowania przez dłuższy czas samochodów i sprawdzenia ich walorów jezdnych. Co ważne, odbywa się to w naturalnym środowisku eksploatacji tych pojazdów. Renault Laguna plasuje się obecnie na najwyższym poziomie jakości wykonania i niezawodności. Myślę, że fleet managerowie docenią ergonomię, wyposażenie jak i komfort tego samochodu.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault Laguna Grandtour test zarzadzanie flota

Podobne wiadomości:

Renault Captur po faceliftingu - poznaj polskie ceny

Renault Captur po faceliftingu - poznaj...

Aktualności 2017-05-09

Miejski crossover Renault przeszedł lifting i właśnie wkracza do polskich salonów. Przy tej okazji poznaliśmy oficjalny, polski cennik. Auto będzie dostępne z czterema silnikami w pięciu wersjach wyposażenia.

VW Multivan 2.0 BiTDI – Bus brother

auto motor i sport 0000-00-00

Domek na kółkach. W cieniu popularnych vanów od dawna egzystuje jeden szczególnie utalentowany - Multivan. Teraz Volkswagen nieco go zmodernizował i wyposażył w nowego diesla.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.