mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault przeprasza

Renault przeprasza

Jest moment przełomowy w aferze szpiegowskiej w Renault. Firma przeprasza trzech pracowników, którzy zostali niesłusznie oskarżeni o szpiegowanie dla osób trzecich.

Renault przeprasza
Głównodowodzący Renault - Carlos Ghosn i Patrick Pelata, oficjalnie przepraszają swoich trzech pracowników za niesłuszne oskrażenie szpiegowania i wynoszenia tajnych informacji, stanowiących własność intelektualną francuskiej firmy, poza obręb koncernu, który, o czym nie wszyscy wiedzą, jest w 30% własnością francuskiego rządu. O takim ruchu zadecydowano po skonsultowaniu się z francuskimi prokuratorami, którzy nie odnależli żadnych możliwych powiązań trzech pracowników ze sprawą. Bankowcy z Liechtensteinu oraz Szwajcarii potwierdzili także, że Michel Balthazard, Bertrand Rochette oraz Matthieu Tenebaum nie mają na terenie ich krajów żądnych kont bankowych oraz innych powiązań finansowych, np. w postaci depozytów.

- Carlos Ghosn, Chairman and Cheif Executive Officer, oraz Patrick Pelata, Chief Operating Officer, pragną serdecznie przeprosić i wyrazić ubolewanie, osobiście oraz w imieniu Renault, dla panów Balthazarda, Rochette'a oraz Tenebauma, którzy zostali niesłusznie oskarżeni w całej aferze. Zobowiązujemy się do wynagrodzenia im poniesionych strat moralnych oraz odbudowania honoru w obrębie firmy oraz opinii publicznej - pisze Renault w oficjalnym oświadczeniu.

Teraz spojrzenie francuskiego wymiaru sprawiedliwości skupi się na Dominique Gevreyu, szefie bezpieczeństwa Renault, którego śledztwo doprowadziło do oskarżenia trzech ww. panów.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault Francja afera szpiegowska w Renault

Podobne wiadomości:

Francja dopłaci do zakupu nowych aut

Francja dopłaci do zakupu nowych aut

Finanse i prawo 2017-09-18

Renault i Greenway – 15 tys. km darmowej podróży

Renault i Greenway – 15 tys. km darmowej...

Aktualności 2018-08-23

Komentuj:

~GregXXX 2011-03-15

Żądny sukcesu szef ochrony, plus przecieki, plus wywiad konkurencji na właściwym poziomie. Gratuluje trzem panom, ale roboty to oni już nie znajdą. Chociaż z drugiej strony to mają już z czego żyć do końca.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Słaby wzrok za kierownicą
Słaby wzrok za kierownicą
Podczas prowadzenia auta dobry wzrok to podstawa – ryzyko spowodowania wypadku przez kierowcę o zbyt małej ostrości wzroku jest większe niż u osób, które nie mają wady wzroku.