mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault szkoli dzieci

Renault szkoli dzieci

Tylko w tym roku Renault przeszkolił 92 tys. dzieci ze szkół podstawowych z dziewięciu europejskich krajów w ramach piątej już edycji programu "Bezpieczeństwo dla wszystkich".

Międzynarodowy konkurs "Safety for all" wprowadzony został po raz pierwszy w 2000 roku. Skierowany jest on do najmłodszych dzieci a także starszej młodzieży ze szkół wyższych. W tym roku programem zostało objętych w sumie 17 państw.

W przypadku najmłodszych dzieci ze szkół podstawowych, tegoroczny konkurs przeprowadzony został w dziewięciu państwach - Francji, Portugalii, Rumunii, Rosji, Słowenii, Hiszpanii, Szwajcarii, Turcji oraz w Polsce. Ponad 92 tysiące dzieci zostało zaznajomionych z programem "Dziecko na drodze". Tematem tegorocznego konkursu było bezpieczeństwo i rodzina. Zwycięzcy obecnej edycji, w sumie około 200 osób, spotkają się w dniach 10-12 czerwca w paryskim Disneylandzie.

Część programu skierowana do studentów wyższych uczelni objęła 57 tys. osób z Austrii, Francji, Hiszpanii oraz Szwajcarii.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic