mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault szkoli dzieci

Renault szkoli dzieci

Tylko w tym roku Renault przeszkolił 92 tys. dzieci ze szkół podstawowych z dziewięciu europejskich krajów w ramach piątej już edycji programu "Bezpieczeństwo dla wszystkich".

Międzynarodowy konkurs "Safety for all" wprowadzony został po raz pierwszy w 2000 roku. Skierowany jest on do najmłodszych dzieci a także starszej młodzieży ze szkół wyższych. W tym roku programem zostało objętych w sumie 17 państw.

W przypadku najmłodszych dzieci ze szkół podstawowych, tegoroczny konkurs przeprowadzony został w dziewięciu państwach - Francji, Portugalii, Rumunii, Rosji, Słowenii, Hiszpanii, Szwajcarii, Turcji oraz w Polsce. Ponad 92 tysiące dzieci zostało zaznajomionych z programem "Dziecko na drodze". Tematem tegorocznego konkursu było bezpieczeństwo i rodzina. Zwycięzcy obecnej edycji, w sumie około 200 osób, spotkają się w dniach 10-12 czerwca w paryskim Disneylandzie.

Część programu skierowana do studentów wyższych uczelni objęła 57 tys. osób z Austrii, Francji, Hiszpanii oraz Szwajcarii.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.