mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault tłumaczy się Niemcami

Renault tłumaczy się Niemcami

"To nie my mówimy, że nasze samochody są tak niezawodne jak niemieckie. To mówią Niemcy" – to hasło nowej kampanii reklamowej Renault. Kampania prasowa w dziennikach, tygodnikach i magazynach motoryzacyjnych ma na celu poinformowanie o bardzo dobrych wynikach samochodów Renault w niemieckich badaniach niezawodności.

Renault tłumaczy się Niemcami
Wyniki niemieckich rankingów niezawodności ADAC oraz raportu awaryjności DEKRA 2008 wskazują, że wysoka jakość aut Renault została po raz kolejny potwierdzona przez niezależne instytucje. Cała gama samochodów Renault ponownie odnotowała znaczącą poprawę jakości w 2008 roku. Te wyniki mają potwierdzić skuteczność działań na rzecz zapewnienia wysokiej jakości produktów i usług, prowadzonych w całej firmie i stanowiących cel strategiczny marki Renault.

W raporcie niemieckiej organizacji DEKRA, Renault Clio zajęło pierwsze miejsce pod względem niezawodności . Według niemieckiego raportu ADAC, Renault Laguna zajęło drugie miejsce pod względem niezawodności ex aequo z Audi A4 i Mercedesem klasy C. Tym wynikiem Renault Laguna potwierdza wyznaczony przez Renault cel – znalezienie się w pierwszej trójce pod względem jakości.

Natomiast od trzech lat zielone oznakowanie, jakim oznacza się modele w kategorii wysoka niezawodność w ADAC, otrzymują również: Twingo, Clio, Modus, Kangoo, Megane i Scenic. W przypadku samochodów wyprodukowanych w 2008 roku, Renault Scenic zajmuje 1. miejsce w segmencie MINI VANY. Megane II i Kangoo uplasowały się odpowiednio na 4. i 5. Megane jest na pierwszym miejscu wśród samochodów popularnych, a Kangoo pierwszy w stosunku do porównywalnych modeli.

Podobne wiadomości:

Renault Koleos - znamy polskie ceny

Renault Koleos - znamy polskie ceny

Aktualności 2017-04-25

Renault Captur po faceliftingu - poznaj polskie ceny

Renault Captur po faceliftingu - poznaj...

Aktualności 2017-05-09

Miejski crossover Renault przeszedł lifting i właśnie wkracza do polskich salonów. Przy tej okazji poznaliśmy oficjalny, polski cennik. Auto będzie dostępne z czterema silnikami w pięciu wersjach wyposażenia.

Komentuj:

sajmon 2009-06-24

generalnie zgadza się, ale czym innym jest trzeszczący i skrzybiący fotel, a czym innym np. cewka która pada co kilka tysięcy kilometrów uniemożliwiając dalszą jazdę

~pojarek 2009-06-23

Zwykle, najwięcej krytycznych uwag na temat samochodów na "F" mają ci, którzy ich nigdy nie używali i w związku z tym nie wiedzą o czym mówią. A w czasach globalnej wioski oraz przetasowań własnościowych wśród koncernów samochodowych, bardzo ujednolica się technologia produkcji aut i w związku z tym różnice jakościowe się niwelują. Jak się porówna samochody wyrównane technologicznie, z tego samego segmentu i o podobnej cenie, to się okazuje, że różnice jakościowe są minimalne i zwykle jeśli jakiś element jest lepszej jakości to jest to kosztem innego podzespołu, a u innego producenta jest na przykład odwrotnie. I per saldo wychodzi na jedno.

~W kryzysie to nawet Niemcy są zdezorientowani. 2009-06-23

A pewnie chodzi o to, że jak kupione na fali entuzjazmu wspaniałą jakością Renaulty zaczną się psuć, to ruszy gospodarka oparta na usługach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando