mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault zarabia na "użytkowych"

Renault zarabia na "użytkowych"

W 2007 roku Renault Polska wraz z należącą do niego marką Dacia, sprzedało w naszym kraju 25 210 samochodów, co oznacza wzrost sprzedaży o 13,3% w stosunku do 2006 roku. Motorem wzrostu Renault na rynku polskim były jednak samochody dostawcze.

Renault zarabia na
Renault sprzedaje miesięcznie ponad 500 takich samochodów jak Kangoo Express, Master i Trafic. Dzięki nim Renault zdołało utrzymać wysoką pozycję na rynku aut dostawczych w ostatnich latach. W 2007 roku francuska marka na polski rynek flotowy dostarczyła łącznie 6 978 pojazdów. Wzrost sprzedaży dostawczych Renault wyniósł 30%.

Renault jest liderem na rynku furgonów, w którym ma 17,5% udziałów. Najwięcej samochodów dostawczych firma zdołała sprzedać w listopadzie - 836 sztuk. Najsłabszy był początek 2007 roku - wówczas do firm trafiło "zaledwie" 378 aut. Do największych kontraktów flotowych można zaliczyć ponad 400 samochodów dla firmy RUCH.

Oferta Renault dla branży flotowej jest spora. Zawiera pełną gamę samochodów osobowych oraz dostawczych (Clio Societe, Kangoo Express, Trafic i Master, Logan MCV wersja użytkowa).

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Renault Trafic
Renault Trafic
Cena podstawowa już od: 90 897 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy
Renault Master
Renault Master
Cena podstawowa już od: 118 387 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. rama-2dr.
Tematy w artykule: Trafic Master Renault Kangoo Express

Podobne wiadomości:

Nowe Renault Trafic poniżej 70 tys. zł

Nowe Renault Trafic poniżej 70 tys. zł

Aktualności 2014-08-20

Dostawcze auta roku wybrane

Dostawcze auta roku wybrane

Ciężarówki i Autobusy 2014-12-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.