mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rio w atrakcyjnym kredycie

Rio w atrakcyjnym kredycie

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie klientów najnowszym modelem Rio, firma Kia Motors Polska wprowadziła bardzo atrakcyjne warunki kredytu na zakup tego modeli.

Rio w atrakcyjnym kredycie

W tym celu zawarte zostało porozumienie z Lukas Bankiem SA, EFL SA. Na mocy tego porozumienia wprowadzona została w sieci sprzedaży Kia promocja kredytu pod nazwą "Kia Rio – Promocja Lato". Promocja trwać będzie do dnia 31.08.2005 roku i dotyczy finansowania zakupu wyłącznie fabrycznie nowych modeli Kia Rio oferowanych przez dealerów koreańskiej marki. Promocyjny kredyt "Kia Rio – Promocja Lato" polega na obniżeniu oprocentowania kredytu lub, w zależności od wyboru wnioskodawcy,
zastosowaniu formuły "Kredyt 50/50".

Obniżone oprocentowanie uzależnione jest od trwania umowy kredytowej i wynosi 4,90% dla kredytu 24-miesięcznego, 5,90% dla kredytu od 25 do 60 miesięcy oraz 6,60 przy okresie od 61 do 80 miesięcy.

Formuła 50/50 oznacza, iż kupujący płaci 50% ceny auta przy jego odbiorze, a pozostałą nieoprocentowaną część po roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.