mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rio w atrakcyjnym kredycie

Rio w atrakcyjnym kredycie

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie klientów najnowszym modelem Rio, firma Kia Motors Polska wprowadziła bardzo atrakcyjne warunki kredytu na zakup tego modeli.

Rio w atrakcyjnym kredycie

W tym celu zawarte zostało porozumienie z Lukas Bankiem SA, EFL SA. Na mocy tego porozumienia wprowadzona została w sieci sprzedaży Kia promocja kredytu pod nazwą "Kia Rio – Promocja Lato". Promocja trwać będzie do dnia 31.08.2005 roku i dotyczy finansowania zakupu wyłącznie fabrycznie nowych modeli Kia Rio oferowanych przez dealerów koreańskiej marki. Promocyjny kredyt "Kia Rio – Promocja Lato" polega na obniżeniu oprocentowania kredytu lub, w zależności od wyboru wnioskodawcy,
zastosowaniu formuły "Kredyt 50/50".

Obniżone oprocentowanie uzależnione jest od trwania umowy kredytowej i wynosi 4,90% dla kredytu 24-miesięcznego, 5,90% dla kredytu od 25 do 60 miesięcy oraz 6,60 przy okresie od 61 do 80 miesięcy.

Formuła 50/50 oznacza, iż kupujący płaci 50% ceny auta przy jego odbiorze, a pozostałą nieoprocentowaną część po roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.