Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Robert Kubica: Co ze złamaną nogą?

Robert Kubica: Co ze złamaną nogą?

Wczoraj wieczorem świat obiegła informacja o złamaniu nogi przez Roberta Kubicę. Włoskie media podały, że polski kierowca poślizgnął się pod własnym domem i po upadku narzekał na ból. Po przewiezieniu do szpitala nogę prześwietlono i lekarze stwierdzili, że doszło do pęknięcia jednego ze złamań, którego Kubica doznał w lutym podczas wypadku.

Robert Kubica: Co ze złamaną nogą?
Dziś planowane jest badanie lekarskie, a na jutrzejszy dzień lekarze ze szpitala, w którym przebywa polski kierowca przewidzieli zabieg, w którym pękniętą kość skręcą za pomocą śrub i płytki. Wczorajsze media w Polsce prześcigały się w podawaniu co raz to bardziej sensacyjnych informacji, a wszyscy musimy czekać na oficjalne stanowisko lekarzy i obozu Kubicy.

Polski kierowca po wypadku, którego doznał w lutym zeszłego roku nie wystartował w sezonie 2011 Formuły 1. Od kilkunastu dni w mediach nie pojawiały się, żadne informacje dotyczące stanu zdrowia Polaka, który cały czas przechodził i będzie przechodził rehabilitację. Czy wczorajsza kontuzja wydłuży ją, czy nie będzie miała wpływu na jej proces? To pytania, które zadają dziś sobie wszyscy. Należy jednak pamiętać, że gojenie ran i złamań to proces, który u każdej osoby przebiega inaczej. Dlatego zamiast ekscytować się mało wiarygodnymi informacjami podawanymi w polskich mediach najlepiej jest czekać na oficjalne informacje od menadżera Roberta Kubicy.

Podobne wiadomości:

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza kobieta w F1

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza...

Aktualności 2016-01-13

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Aktualności 2015-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jakie samochody kupują Polacy?
Jakie samochody kupują Polacy?
Najnowsze wyniki badania „AUTOwybory Polaków” nie pozostawiają złudzeń. Ponad trzy czwarte Polaków kupuje samochody z rynku wtórnego. I nie zanosi się na to, żeby w najbliższym czasie cokolwiek zmieniło się w tym temacie.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj