mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Robert Kubica: Co ze złamaną nogą?

Robert Kubica: Co ze złamaną nogą?

Wczoraj wieczorem świat obiegła informacja o złamaniu nogi przez Roberta Kubicę. Włoskie media podały, że polski kierowca poślizgnął się pod własnym domem i po upadku narzekał na ból. Po przewiezieniu do szpitala nogę prześwietlono i lekarze stwierdzili, że doszło do pęknięcia jednego ze złamań, którego Kubica doznał w lutym podczas wypadku.

Robert Kubica: Co ze złamaną nogą?
Dziś planowane jest badanie lekarskie, a na jutrzejszy dzień lekarze ze szpitala, w którym przebywa polski kierowca przewidzieli zabieg, w którym pękniętą kość skręcą za pomocą śrub i płytki. Wczorajsze media w Polsce prześcigały się w podawaniu co raz to bardziej sensacyjnych informacji, a wszyscy musimy czekać na oficjalne stanowisko lekarzy i obozu Kubicy.

Polski kierowca po wypadku, którego doznał w lutym zeszłego roku nie wystartował w sezonie 2011 Formuły 1. Od kilkunastu dni w mediach nie pojawiały się, żadne informacje dotyczące stanu zdrowia Polaka, który cały czas przechodził i będzie przechodził rehabilitację. Czy wczorajsza kontuzja wydłuży ją, czy nie będzie miała wpływu na jej proces? To pytania, które zadają dziś sobie wszyscy. Należy jednak pamiętać, że gojenie ran i złamań to proces, który u każdej osoby przebiega inaczej. Dlatego zamiast ekscytować się mało wiarygodnymi informacjami podawanymi w polskich mediach najlepiej jest czekać na oficjalne informacje od menadżera Roberta Kubicy.

Podobne wiadomości:

Nico Rosberg nowym menedżerem Roberta Kubicy

Nico Rosberg nowym menedżerem Roberta Kubicy

Aktualności 2017-09-20

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza kobieta w F1

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza...

Aktualności 2016-01-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Mazda 6 w Los Angeles
Nowa Mazda 6 w Los Angeles
Na salonie samochodowym w Los Angeles zadebiutowała nowa odsłona Mazdy 6. Japoński sedan przeszedł mocną metamorfozę na zewnątrz i w środku. Sprawdzamy, co się zmieniło.