mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Robert Kubica "Człowiekiem Roku"!

Robert Kubica "Człowiekiem Roku"!

Brytyjski miesięcznik "Top Gear" oprócz nagród przyznawanych dla najlepszych aut minionego roku wyróżnia również osobistości tytułem "Człowiek Roku Top Gear". W tegorocznej edycji na liście nagrodzonych znalazł się Robert Kubica.

Robert Kubica
Ten rok był przełomowy dla Roberta Kubicy, który przeszedł na kolejny etap rehabilitacji po wypadku w rajdzie Ronde di Andora. Krakowianin ponownie pojawił się na starcie kilku imprez rajdowych. Największym wyzwaniem był Rallye du Var. Kubica tej eliminacji nie wygrał, gdyż na 12 odcinku specjalnym jego samochód po błędzie pilota wypadł z trasy, ale pokazał, że ma ogromny talent.

Powrót za kierownicę i upór w dążeniu do celu został doceniony przez magazyn "Top Gear". Kubica otrzymał nagrodę "Człowieka Roku". Oprócz Roberta w tegorocznej edycji nagrodę otrzymał również Sir Ranulph Fiennes, Felix Baumgartner (ten od skoku ze stratosfery), Stefano Domenicali - szef zespołu Scuderia Ferrari, Sir Chris Hoy, Sid Watkins(nieżyjący główny lekarz F1), Alessandro Zanardi, Ratan Tata, Ian Callum, Leena Gade oraz Martin Winterkorn.
Tematy w artykule: Robert Kubica Top Gear

Podobne wiadomości:

Clarkson najlepiej opłacanym prezenterem w Anglii

Clarkson najlepiej opłacanym prezenterem w...

Aktualności 2015-09-02

Już wiemy, gdzie zobaczymy Clarksona, Hammonda i Maya

Już wiemy, gdzie zobaczymy Clarksona,...

Aktualności 2015-07-30

Komentuj:

oskar88 2013-01-15

Dla mnie kubica niczym nie zasluzyl na takie tytul, juz predzej malyszowi, bo facet niezle daje rade na dakarze.

~cvb 2012-12-28

chyba tak dla żartów Kubicę wyróżnili, czymże on się wyróżnił w tym roku?? że pojechał w jakimś tam podrzędnym rajdzie?? no proszę, bez takich

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kolejny kontrakt Solarisa we Włoszech
Kolejny kontrakt Solarisa we Włoszech
Spółka Solaris, producent autobusów z Bolechowa, pozyskała zamówienia na dostawę 22 autobusów elektrycznych do Włoch. Część z nich trafi do firmy ATB z Bergamo, a drugą część zamówił przewoźnik ATM z Mediolanu.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech