mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Robert Kubica dostaje wypłatę

Robert Kubica dostaje wypłatę

Robert Kubica już niebawem ogłosi co z jego przyszłością w sporcie motorowym. Tymczasem szef zespołu Renault Gerard Lopez powiedział miesięcznikowi "Auto Motor und Sport", że Robert otrzymuje swoje wynagrodzenie, mimo, że nie jest obecny na starcie wyścigów.

Robert Kubica dostaje wypłatę
Właściciel zespołu Lotus Renault chce tym samy uciąć spekulacje, że zespół zatrudnia i preferuje kierowców z grubym portfelem. Podkreślił, ze mimo absencji Roberta pieniądze nie mają decydującego znaczenia w doborze kierowców. "Jeśli tylko Robert będzie dostępny na rynku oczywiście weźmiemy go. Nasz komercyjny model wymaga sukcesów na torze. Co więcej Robert dostaje swoje wynagrodzenie, pomimo tego, że nie ścigał się z nami" powiedział Gerard Lopez. Luksemburczyk dodał również, że sytuacji Roberta przyjrzą się na początku listopada dając Kubicy samochód, żeby sprawdzić w jakiej jest kondycji. "Analiza danych jest teraz tak dobra, że nawet w innym samochodzie będziemy mogli sprawdzić w jakiej kondycji jest Robert," oznajmił Lopez. Właściciel zespołu dał do zrozumienia, ze zespół jest w dobrej kondycji finansowej podając do informacji że zwiększyli zatrudnienie z 480 do 520 pracowników.

Podobne wiadomości:

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Aktualności 2015-07-13

3,2,1... startuje Rajd Polski!

3,2,1... startuje Rajd Polski!

Aktualności 2015-07-02

Komentuj:

zalogowany 2011-10-06

Ale o co w zasadzie chodzi w tym temacie? Czy założyciel mógłby się wypowiedzieć dlaczego zalożył taki temat a nie np. Robert Kubica obiera ziemniaki...

~chychak 2011-10-04

nic w tym dziwnego, jak masz pracę, rozwalisz się w wypadku, to twoja firma będzie ci płacić wynagrodzenie, nie ma w tym nic godnego uwagi

~Greg12 2011-10-03

Płacą mu, bo taką podpisali umowę. Hatfeldowi też zapłacili za starty do końca roku. A co do reszty życie pokaże.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.