mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Robert Kubica jeździ już autem

Robert Kubica jeździ już autem

"Myślimy teraz nad tym by Robert powrócił do samochodu. Przepraszam do bolidu, samochodem już jeździ." Te słowa wypowiedział chirurg Igor Rossello podczas rozmowy dla radiowej Trójki.

Robert Kubica jeździ już autem
Chirurg, który operował dłoń Kubicy po wypadku jest pod wrażeniem tego jak cudownie szybko zdrowieje. "Mamy jeszcze małą rzecz do zrobienia by poprawić sprawność jego nadgarstka.  Po takim wypadku nigdy nie będzie w całości tak sprawny jak przed wypadkiem. Potem Robert będzie dużo ćwiczył. Ale znów będzie w stanie prowadzić swój bolid F1 i ponownie naciskać guziki - mówimy o kierowcy wyścigowym, nie o pianiście", powiedział Rossello.

"Patrzę na niego i nie mogę się nadziwić ja dobrze to wszystko znikło, złamania i blizny się zagoiły. Pytanie, czy będzie jeździł tak jak przedtem. On będzie miał pewne ograniczenia, pamiętajmy, że groziła mu amputacja. To czy jest szybki jak przedtem będzie oceniane przez specjalistów z F1. My zrobiliśmy naszą robotę doskonale", dodał chirurg Igor Rossello.
Tematy w artykule: Robert Kubica

Podobne wiadomości:

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Aktualności 2015-07-13

3,2,1... startuje Rajd Polski!

3,2,1... startuje Rajd Polski!

Aktualności 2015-07-02

Komentuj:

~grzegorz 2012-01-03

brawo Krzysztof! czy to najlepszy polski kierowca? czy jest lepszy od R. Kubicy? [pkt. 5regulaminu forum. admin]

~OK 2011-11-11

TO FAJNIE A GDZIE KUPIŁ

~forza 2011-10-27

forza robert

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie
„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie
W Konstantynowie Łódzkim powołano do życia stowarzyszenie „Tak dla S14”, którego zadaniem będzie wspieranie inwestycji w ramach drogi ekspresowej, która będzie tzw. zachodnią obwodnicą Łodzi.