mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Robert Kubica jeździ już autem

Robert Kubica jeździ już autem

"Myślimy teraz nad tym by Robert powrócił do samochodu. Przepraszam do bolidu, samochodem już jeździ." Te słowa wypowiedział chirurg Igor Rossello podczas rozmowy dla radiowej Trójki.

Robert Kubica jeździ już autem
Chirurg, który operował dłoń Kubicy po wypadku jest pod wrażeniem tego jak cudownie szybko zdrowieje. "Mamy jeszcze małą rzecz do zrobienia by poprawić sprawność jego nadgarstka.  Po takim wypadku nigdy nie będzie w całości tak sprawny jak przed wypadkiem. Potem Robert będzie dużo ćwiczył. Ale znów będzie w stanie prowadzić swój bolid F1 i ponownie naciskać guziki - mówimy o kierowcy wyścigowym, nie o pianiście", powiedział Rossello.

"Patrzę na niego i nie mogę się nadziwić ja dobrze to wszystko znikło, złamania i blizny się zagoiły. Pytanie, czy będzie jeździł tak jak przedtem. On będzie miał pewne ograniczenia, pamiętajmy, że groziła mu amputacja. To czy jest szybki jak przedtem będzie oceniane przez specjalistów z F1. My zrobiliśmy naszą robotę doskonale", dodał chirurg Igor Rossello.
Tematy w artykule: Robert Kubica

Podobne wiadomości:

Nico Rosberg nowym menedżerem Roberta Kubicy

Nico Rosberg nowym menedżerem Roberta Kubicy

Aktualności 2017-09-20

3,2,1... startuje Rajd Polski!

3,2,1... startuje Rajd Polski!

Aktualności 2015-07-02

Komentuj:

~grzegorz 2012-01-03

brawo Krzysztof! czy to najlepszy polski kierowca? czy jest lepszy od R. Kubicy? [pkt. 5regulaminu forum. admin]

~OK 2011-11-11

TO FAJNIE A GDZIE KUPIŁ

~forza 2011-10-27

forza robert

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.