mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Robert Kubica potrzebuje kilku miesięcy

Robert Kubica potrzebuje kilku miesięcy

Podczas GP Korei, szef zespołu Lotus Renault GP powiedział, że jest w stanie poczekać jeszcze na decyzję Roberta Kubicy o powrocie do F1. Zanosi się jednak, że Boullier aż tak długo czekać nie będzie.

Robert Kubica potrzebuje kilku miesięcy
Dr Riccardo Ceccarelli powiedział w wywiadzie udzielonym toskańskiej telewizji Lucca, że Robert potrzebuje jeszcze kilku miesięcy by móc w pełni sił wrócić do kokpitu bolidu F1. Tym samym Polski kierowca nie jest w stanie sprostać deadlinowi, który szef zespołu przesunął na początek listopada.

"Naszym celem jest przywrócić go do F1. Ale wciąż potrzebujemy kilku miesięcy rehabilitacji. Obrażenia były tak poważne, że wielu moich kolegów lekarzy i specjalistów wykluczyła powrót Roberta za kółko. Jednak krok po kroku wszystko się poprawiło i mamy nadzieję, zobaczyć go jeżdżącego najszybciej jak to się da, a 2012 rok jest coraz bardziej konkretną datą", powiedział Ceccarelli.

Podobne wiadomości:

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Aktualności 2015-07-13

3,2,1... startuje Rajd Polski!

3,2,1... startuje Rajd Polski!

Aktualności 2015-07-02

Komentuj:

~grzegorz 2012-01-03

brawo Krzysztof! czy to najlepszy polski kierowca? czy jest lepszy od R. Kubicy? [pkt. 5regulaminu forum. admin]

~Greg12 2011-10-22

No i pozamiatane. Życzę dużo zdrowia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lamborghini nie zrezygnuje z V12!
Lamborghini nie zrezygnuje z V12!
Coraz więcej producentów ulega modzie na downsizing, zmniejszając liczbę cylindrów i dokładając turbodoładowanie. Lamborghini jest jednym z ostatnich producentów, którzy opierają się trendom, przynajmniej w kwestii flagowego modelu.
Odgadnij model Odgadnij model