mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rocznik 2004 sprzedam!

Rocznik 2004 sprzedam!

Rozpoczął się 2005 rok i większość koncernów wprowadza wiele rozmaitych promocji na te modele, które zostały wyprodukowane w ubiegłym roku.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o rabatach, jakie na swoje auta wprowadziła Iberia Motor Company - oficjalny importer aut marki Seat. Dzisiaj (poniedziałek) o wprowadzonych promocjach poinformowały Hyundai i Audi.

Hyundai Motor Poland wprowadził rabaty gotówkowe na wszystkie modele w swojej ofercie. Promocja obowiązywać będzie do wyczerpania zapasów samochodów z 2004 roku.

W przypadku najmniejszych modeli, Getza i Accenta, klient ma do wyboru albo upust w wysokości 3.500 zł, albo upust 2.500 zł połączony z pakietem ubezpieczeniowym. Na pozostałe modele nabywcy przysługują wyłącznie rabaty gotówkowe: Elantra - 5 tys. zł, Matrix - 6 tys. zł, Coupe - 7 tys. zł, Santa Fe - 4 tys. zł, H1 - 5 tys. zł. Najwięcej mogą zaoszczędzić nabywcy terenowego Terracana, upust na to auto z 2004 r. wynosi bowiem aż 13 tys. zł.

W przypadku aut marki Audi z 2004 roku nabywający może skorzystać albo z rabatu gotówkowego, albo z preferencyjnego kredytu z wpłatą własną 40%. Do kredytu w niektórych modelach dołączony został bezpłatny roczny pakiet pełnego ubezpieczenia. Dla wszystkich modeli ustalone zostały stałe ceny złotówkowe obowiązujące w grudniu ubiegłego roku.

Na model A2 przysługuje zniżka w wysokości 20%, A3 3-drzwiowy można kupić, w zależności od wersji silnikowej, o 8 lub 15% taniej, a A3 Sportback o 5 lub 19% taniej. Model A4 po faceliftingu jest tańszy o 8%, a starsza wersja o 15%. Taki sam rabat dotyczy modelu A6, a A8 można teraz kupić o 10% taniej.


Podobne wiadomości:

Seat taniej z Nowym Rokiem

Seat taniej z Nowym Rokiem

Aktualności 2004-12-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!