mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rodzinny Fiat

Rodzinny Fiat

Ponad 20 000 pracowników wraz z rodzinami i zaproszonymi gośćmi uczestniczyło we wczorajszym XI Dniu Rodzinnym, który upłynął pod znakiem nowego Fiata 500. Podczas Dnia Rodzinnego, na specjalnej ekspozycji można było obejrzeć całą gamę nowych "pięćsetek", w tym również "pięćsetki historyczne".

Rodzinny Fiat

Nie była to jedyna wystawa samochodów – uczestnicy mogli zobaczyć całą gamę samochodów osobowych i dostawczych oferowanych w sprzedaży oraz specjalnie sprowadzone na tę okazję: Alfę 8C Competizione i Maserati Quatroporte.

Także w tym roku na uczestników imprezy oczekiwały otwarte bramy Jednostek Produkcyjnych, gdzie poza zwiedzaniem, było można także pracę niektórych maszyn. Z racji podwójnej okazji do świętowania – narodzin nowego samochodu i 15-lecia Fiat Auto Poland – przygotowany został wyjątkowo bogaty program artystyczny - wystąpiły m.in. „Budka Suflera”, Monika Brodka zaś taneczny kunst prezentowali Kasia Cichopek i Marcin Hakiel.

Dla uświetnienia tegorocznego wyjątkowo uroczystego Dnia Rodzinnego, organizatorzy przygotowali jeszcze jedną atrakcję, która miała miejsce poza zakładem – wieczorny pokaz sztucznych ogni w Tychach i Bielsku-Białej.

Dowiedz się więcej o marce Fiat

Czytaj także:

Fiat 500 jako SUV! 2007-07-09

Fiat 500 powrócił 2007-07-06

Fiat Panda – europejski hit z Tychów 2007-01-18

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat 500
Fiat 500
Cena podstawowa już od: 45 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. hatchback-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat 500 Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat Fiat 500

Podobne wiadomości:

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

Na Bravo patrz!

auto motor i sport 0000-00-00

Utrzymane w nieco mieszczańskim guście Stilo zostało chłodno przyjęte i nie zdobyło większej popularności. Zdecydowanego zwrotu ku lepszej przyszłości ma dokonać nowy Fiat Bravo.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.