mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rodzinny Fiat

Rodzinny Fiat

Ponad 20 000 pracowników wraz z rodzinami i zaproszonymi gośćmi uczestniczyło we wczorajszym XI Dniu Rodzinnym, który upłynął pod znakiem nowego Fiata 500. Podczas Dnia Rodzinnego, na specjalnej ekspozycji można było obejrzeć całą gamę nowych "pięćsetek", w tym również "pięćsetki historyczne".

Rodzinny Fiat

Nie była to jedyna wystawa samochodów – uczestnicy mogli zobaczyć całą gamę samochodów osobowych i dostawczych oferowanych w sprzedaży oraz specjalnie sprowadzone na tę okazję: Alfę 8C Competizione i Maserati Quatroporte.

Także w tym roku na uczestników imprezy oczekiwały otwarte bramy Jednostek Produkcyjnych, gdzie poza zwiedzaniem, było można także pracę niektórych maszyn. Z racji podwójnej okazji do świętowania – narodzin nowego samochodu i 15-lecia Fiat Auto Poland – przygotowany został wyjątkowo bogaty program artystyczny - wystąpiły m.in. „Budka Suflera”, Monika Brodka zaś taneczny kunst prezentowali Kasia Cichopek i Marcin Hakiel.

Dla uświetnienia tegorocznego wyjątkowo uroczystego Dnia Rodzinnego, organizatorzy przygotowali jeszcze jedną atrakcję, która miała miejsce poza zakładem – wieczorny pokaz sztucznych ogni w Tychach i Bielsku-Białej.

Dowiedz się więcej o marce Fiat

Czytaj także:

Fiat 500 jako SUV! 2007-07-09

Fiat 500 powrócił 2007-07-06

Fiat Panda – europejski hit z Tychów 2007-01-18

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat 500
Fiat 500
Cena podstawowa już od: 41 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. hatchback-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat 500 Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat Fiat 500

Podobne wiadomości:

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Aktualności 2017-07-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando