mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Roomster przyciąga internautów

Roomster przyciąga internautów

Zaraz po prezentacji w Genewie, Skoda Roomster zadebiutowała na stronach internetowych koncernu. Przez pierwszą dobę odwiedziło je ponad 46 tysięcy osób.

Roomster przyciąga internautów

Na odwiedzających serwisy sieciowe Skody, czeka masa nowych atrakcji. Można tam obrócić samochód o 360 stopni, otwierać wszystkie drzwi. Bardzo dociekliwi zobaczą nawet, jak działa system tylnej kanapy VarioFlex. Można także "wsiąść" do Roomstera, włączyć światła i sprawdzić w praktyce działanie systemu "podążających" w kierunku jazdy lamp. Poza galerią i specyfikacjami samochodu, fani Skody mogą sobie ściągnąć jedną z kilku rodzajów tapet o wysokiej rozdzielczości oraz pobrać film.

Zobacz galerię modelu Skoda Roomster

Dzięki takiemu zainteresowaniu, średnia liczba odwiedzin, licząc od początku roku, wzrosła o ponad 40 procent. Obrazuje to bardzo mocno, jak ważnym i szybkim źródłem informacji jest Internet.

Dowiedz się więcej o marce Skoda

W dniu, w którym auto trafi do salonów, strona zostanie uzupełniona o cenniki, szczegółową specyfikację wyposażenia oraz dane techniczne. Nastąpi także połączenie z konfiguratorem aut dostępnym na stronie Skody.

Czytaj także:

"Seryjna Skoda Roomster" (2006-01-25)

"Skoda Roomster od czerwca w salonach" (2006-01-17)

"Roomster wkrótce na taśmach"  (2005-11-24)

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.