mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rozwój Vorwerk Dichtungssysteme Polska

Rozwój Vorwerk Dichtungssysteme Polska

Vorwerk Dichtungssysteme Polska z siedzibą w Komornikach odebrała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma zobowiązała się do poniesienia nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 3 mln w terminie do końca 2013 r. Jednocześnie firma jest zobowiązana do zatrudniania, w latach 2014 -2018, nie mniej niż 337 pracowników.

Rozwój Vorwerk Dichtungssysteme Polska
Podstawowym celem nowego projektu inwestycyjnego spółki jest budowa hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni ok. 5000 m2 wraz z zapleczem socjalnym i infrastrukturą towarzyszącą w Komornikach koło Środy Śląskiej.

Efektem planowanej inwestycji będzie produkcja, konfekcjonowanie i uzbrajanie końcówek taśm gumowych w mocujące elementy metalowe, co rozszerzy asortyment wyrobów zakładu i pozwoli firmie na zwiększenie jej konkurencyjności na rynku akcesoriów motoryzacyjnych.

Dodatkowa powierzchnia produkcyjno-magazynowa zostanie wykorzystana na instalację maszyn, urządzeń i stanowisk produkcyjnych dla nowych projektów, dedykowanych pod potrzeby i zgodnie z wysokimi wymaganiami klientów z branży motoryzacyjnej. Nowy, zaawansowany technologicznie park maszynowy zagwarantuje wysoką jakość produktu finalnego. Składać się będzie z komputerowo sterowanych maszyn oraz przyrządów o wysokim stopniu technicznej innowacyjności. W celu zapewnienia właściwych wymogów technologicznych wraz z instalacją nowych maszyn i urządzeń zostanie rozbudowana infrastruktura towarzysząca.
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross