mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rozwój filii ciężarowych w Inter Cars S.A

Rozwój filii ciężarowych w Inter Cars S.A

Dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań klienta, niektóre z filii IC rozszerzyły swój asortyment o części do pojazdów użytkowych.

Rozwój filii ciężarowych w Inter Cars S.A

Poniżej znajduje się charakterystyka i telefony kontaktowe do kilku filii.

DĄBROWA GÓRNICZA
W dniu 1 czerwca filia w Dąbrowie Górniczej przy ul. Budowlanych 11 rozpoczęła sprzedaż. Filia zlokalizowana jest około 1 km od drogi krajowej S1 Cieszyn - Warszawa, co pozwoli w pełni wykorzystać zalety nowego magazynu regionalnego IC, usytuowanego zaledwie kilka kilometrów od filii, przy tej samej trasie. Filia prowadzi sprzedaż części do samochodów osobowych i ciężarowych. Hala o powierzchni 500m2 mieści dwupoziomowy magazyn części zamiennych. Pozostała część sprzedażowo-biurowa to kolejne 100m2 klimatyzowanej powierzchni. Sprzedażą części do samochodów użytkowych zajmuje się Przemysław Piechocki posiadający kilkuletnie doświadczenie w branży. Filia docelowo planuje utworzyć 9 tras dowozu części zamiennych, które będą kompleksowo obsługiwać rejon miasta i powiatu Dąbrowa Górnicza, część powiatu będzińskiego oraz powiat olkuski.

Dział sprzedaży – asortyment ciężarowy:
Tel.: 032 639 98 57
Faks: 032 260 06 64
Tel. kom.: 0 785 020 407
Przedstawiciel Handlowy: Daniel Sojka
Tel. kom.: 0 665 093 358

PIASECZNO
W drugiej połowie marca br. rozpoczęła się działalność filii Inter Cars S.A. w podwarszawskim Piasecznie. Filia mieści się w lokalu o powierzchni składowania 1200m2.Tak duży magazyn daj możliwość ponad standardowego zatowarowania magazynu w części zamienne do pojazdów osobowych i użytkowych, co pozwala na szybką realizację zamówień Klientów. Dodatkowe atuty nowego oddziału to cztery dostawy z magazynu centralnego każdego dnia, jak również dobrze rozwinięta logistyka, która opiera się na trzech standardowych trasach w rejonie Piaseczna i jego okolic. Dodatkowo w zależności od indywidualnych potrzeb Klientów dział handlowy realizuje usługę "szybkiej dostawy". Ponadto bliskość autoryzowanych punktów sprzedaży części oryginalnych umożliwia pracownikom filii realizacje indywidualnych zamówień wykraczających poza standardową ofertę firmy Inter Cars.

Rejon Piaseczna charakteryzuje się dużą ilością niewielkich firm transportowych oraz niezależnych warsztatów, do których w głównej mierze skierowana jest oferta tego oddziału. To pod ich kątem został "skrojony na miarę" magazyn w oddziale i dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z działem sprzedaży oraz z przedstawicielami handlowymi.

Dział sprzedaży – asortyment ciężarowy:
Tel.: 022 716 08 47, 716 08 48
Tel. kom.: 0 723 193 042
Przedstawiciel Handlowy: Rafał Zieliński
Tel. kom.: 0 723 193 040

ŻYRARDÓW
Pod koniec 2008 roku powstał pomysł poszerzenia asortymentu o części do pojazdów użytkowych w oddziale w Żyrardowie, który zaowocował nowym magazynem już w lutym 2009. W rejonie obsługiwanym przez filie w Żyrardowie zlokalizowanych jest kilka sporych firm transportowych oraz kilka warsztatów, które naprawiają głównie auta użytkowe. Ponadto w najbliższych okolicach filii znajdują się firmy budowlane posiadające własny transport jak i przewoźnicy indywidualni mający niewielką flotę własnych auta ciężarowych. To głównie ta grupa klientów zabiegała oto, aby powiększyć zasoby naszego oddziału o części, które do tej pory musieli zamawiać w oddalonych firmach konkurencyjnych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, chcąc zaoferować szybką i fachową obsługę od marca br. Filia Żyrardów otworzyła dział sprzedaży części do pojazdów ciężarowych.

Początkowo Filia Żyrardów miała mieć tylko części do aut osobowych, ale warunki rynkowe podyktowały zmiany. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy postrzegani na rynku lokalnym, jako oddział Inter Cars oferujący kompleksową ofertę do „wszystkiego, co ma koła”. Od skutera, motocykla poprzez auta osobowe i dostawcze, kończąc na wielkich ciągnikach siodłowych i naczep.

Dział sprzedaży – asortyment ciężarowy:
Tel.: 046 856 31 10
Tel. kom.: 0 723 995 010
Przedstawiciel Handlowy: Paweł Rybkowski
Tel. kom.: 0 669 979 598


Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

Klienci Volvo najbardziej zadowoleni z obsługi, Mercedes poniżej średniej

Klienci Volvo najbardziej zadowoleni z...

Aktualności 2015-08-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.