mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rusza Pasagon - nowe auto z Polski

Rusza Pasagon - nowe auto z Polski

Spółka DZT Tymińscy uruchomiła w Lublinie produkcję samochodu dostawczego o nazwie Pasagon. Passagon jest następcą dostawczego Lublina. Pierwsze pojazdy opuszczą linie montażowe już w lutym. Produkcja trafi na rynek polski i rynki wschodnie.

Rusza Pasagon - nowe auto z Polski
Spółka DZT z Siemiatycz w ciągu trzech lat chce osiągnąć produkcję wielkości 8 tys. pojazdów typu Pasagon. Atutem nowych samochodów ma być niska cena, która  będzie wynosić od 55-88 tys. zł.

Spółka DZT z Siemiatycz przejęła od syndyka masy upadłości Daewoo Motor Polska prawa do produkcji Honkera i części budynków przy ul. Mełgiewskiej w kwietniu 2099 roku. Kupiła je za 43 mln zł. W lubelskiej fabryce pracuje obecnie około130 osób. Wraz z rozwojem produkcji zatrudnienie wzrośnie.

Podobne wiadomości:

Volkswagen zmniejsza produkcję Passata

Volkswagen zmniejsza produkcję Passata

Aktualności 2016-08-17

Komentuj:

~turm 2011-01-07

Ten samochód powinien się nazywać MASAKRA

~rex 2011-01-06

Koszmarnie brzydkie... kto im to narysował... chyba sam prezes, tfu - te tuningowane lampy z lat nie wiem... 90tych? gril doczepiony jkaby od czego innego... obym tego nie musial ogladac na drodze. moze niech to sprzedadza gdzies, do Egiptu :)

~mirek 2011-01-05

Prezes wie co robi plajta jest wliczona w to wszystko na tej plajcie pewnie jakieś inne firmy zrobią kasę to pachnie jakimś przekrętem , bo przecież nikt przy zdrowych zmysłach by nie podejmował się produkcji takiego dna ! Wystarczyłoby skopiować budę od mercedesa lub forda lubo wcześniejsze jakoś wyglądało alo to porażka tak samo wnętrze kierownica chyba od poloneza heheh !

icek_star 2011-01-05

w gazach budy rdzewieją a reszta jest na lata pod warunkiem, że się śruby dokręci

kiier 2011-01-05

Ale o gazelach czyta się również bardzo nieprzychylnych komentarzy odnośnie np. ich jakości- pytanie czy piszą to aż tak sfrustrowani użytkownicy czy 'zazdrosna' konkurencja.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus RX L - 7 osób na pokładzie
Lexus RX L - 7 osób na pokładzie
Na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles Lexus zaprezentował nową wersję modelu RX z literką "L".  Pod przedłużonym nadwoziem ukryły się trzy rzędy foteli.