mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rusza baza praktyk w motoryzacji

Rusza baza praktyk w motoryzacji

Od 19 kwietnia br., na stronie Polskiej Izby Motoryzacji ruszył portal praktyk i staży dla studentów i absolwentów szkół wyższych.

Rusza baza praktyk w motoryzacji

W ten sposób powstanie jedna ogólnopolska baza praktyk / staży w przemyśle motoryzacyjnym. Celem projektu jest ułatwienie producentom w dotarcia do większej liczby potencjalnych praktykantów i stażystów oraz lepsze przygotowanie studentów i absolwentów szkół w wyższych do pracy w sektorze samochodowym.

Portal dostępny jest dla producentów pojazdów i czesci oraz uczelni i szkół. Każdy zakład produkcyjny, może zamieścić bezpłatnie ofertę praktyki/stażu, wraz podaniem charakteru praktyki i czasu jej trwania. W chwili obecnej na portalu jest umieszczonych pierwszych kilkanascie ofert praktyk, z takich firm jak: Delphi Poland, DSE Draexlmaier Systemy Elektryczne, Gerda Hydomat, Johnson Controls International, Konsberg Automotive, Remy Automotive Poland, Valeo Systemy Chłodzenia Silnika, Tenneco Automotive Polska.

Polska Izba Motoryzacji zaprasza dostawców, producentów części i komponentów oraz producentów pojazdów do korzystania z powstałego portalu praktyk.

Więcej informacji na stronach www.pim.org.pl

Przeczytaj także:

Absolwent w motoryzacji (2007-04-13)


 

Tematy w artykule: gospodarka

Podobne wiadomości:

Absolwent w motoryzacji

Absolwent w motoryzacji

Aktualności 2007-04-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic