mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rusza baza praktyk w motoryzacji

Rusza baza praktyk w motoryzacji

Od 19 kwietnia br., na stronie Polskiej Izby Motoryzacji ruszył portal praktyk i staży dla studentów i absolwentów szkół wyższych.

Rusza baza praktyk w motoryzacji

W ten sposób powstanie jedna ogólnopolska baza praktyk / staży w przemyśle motoryzacyjnym. Celem projektu jest ułatwienie producentom w dotarcia do większej liczby potencjalnych praktykantów i stażystów oraz lepsze przygotowanie studentów i absolwentów szkół w wyższych do pracy w sektorze samochodowym.

Portal dostępny jest dla producentów pojazdów i czesci oraz uczelni i szkół. Każdy zakład produkcyjny, może zamieścić bezpłatnie ofertę praktyki/stażu, wraz podaniem charakteru praktyki i czasu jej trwania. W chwili obecnej na portalu jest umieszczonych pierwszych kilkanascie ofert praktyk, z takich firm jak: Delphi Poland, DSE Draexlmaier Systemy Elektryczne, Gerda Hydomat, Johnson Controls International, Konsberg Automotive, Remy Automotive Poland, Valeo Systemy Chłodzenia Silnika, Tenneco Automotive Polska.

Polska Izba Motoryzacji zaprasza dostawców, producentów części i komponentów oraz producentów pojazdów do korzystania z powstałego portalu praktyk.

Więcej informacji na stronach www.pim.org.pl

Przeczytaj także:

Absolwent w motoryzacji (2007-04-13)


 

Tematy w artykule: gospodarka

Podobne wiadomości:

Absolwent w motoryzacji

Absolwent w motoryzacji

Aktualności 2007-04-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Zwierzęta są bardzo często traktowane jako pełnoprawni członkowie rodziny. Niezależnie od tego, czy podróżujemy z psem, kotem, chomikiem czy świnką morską - ważne jest bezpieczeństwo, ponieważ często nasi pupile podróżują w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu. Na co więc warto zwrócić szczególną uwagę podczas planowania takich eskapad?