mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rusza pierwszy salon Mazdy w Opolu

Rusza pierwszy salon Mazdy w Opolu

Po 18 latach niepodzielnego panowania w grupie „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.”  Mercedesa spółka otwiera salon Mazdy w Opolu.

Rusza pierwszy salon Mazdy w Opolu

- Już w maju zapowiadaliśmy rozbudowę naszej firmy w nowoczesny holding usług samochodowych, a opolski  salon Mazdy jest pierwszym elementem planowanych zmian – mówi Michał Łuczak, prezes „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.”. – Chcemy przenieść nasze wieloletnie doświadczenia, wypracowane standardy obsługi klienta i prowadzenia serwisów na kolejne przedsięwzięcia. Znamy nasze atuty, które doskonale sprawdziły się przy sprzedaży i obsłudze samochodów marki Mercedes-Benz. Wykorzystamy je teraz w stosunku do miłośników Mazdy.

Wybór Mazdy na kolejną markę „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.” w żaden sposób nie jest przypadkowy. Ten ekskluzywny, japoński samochód ma równie wielu wiernych fanów na całym świecie jak niezawodny i prestiżowy Mercedes. Mazda montowana w całości wyłącznie w Japonii cieszy się opinią równie niezniszczalnej i bezawaryjnej. Dodatkowo jest autem o designie szczególnie przypadającym do gustu niezależnym przedstawicielom wolnych zawodów, dziennikarzom i artystom.

Uruchomiony właśnie w Opolu salon Mazdy jest pierwszym w tym województwie. Salon został dobudowany do zaadoptowanego budynku magazynowego jednostki wojskowej. Inwestycja trwała od października 2009 roku. W salonie pracuje 7 osób, z których dwie to nowoprzyjęci pracownicy „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.” W niedługim czasie do zespołu dołączą dwie kolejne osoby.

Oprócz sprzedaży salon będzie prowadził również pełen serwis Mazdy. Funkcjonuje przy ulicy Wspólnej 1a, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00 a w soboty od 8.00 do 14.00.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mazda
Tematy w artykule: Mazda salon samochodowy ASO Autoryzowany salon

Podobne wiadomości:

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Aktualności 2016-12-21

Mazda CX-5 w nowej odsłonie

Mazda CX-5 w nowej odsłonie

Premiery 2016-11-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy polski cennik Citroena C3 Aircross
Znamy polski cennik Citroena C3 Aircross
Francuski producent mocno rozwija gamę crossoverów. Do oferty dołącza kompaktowy SUV – C3 Aircross. Klienci mogą już zamawiać u polskich dealerów przedpremierowe egzemplarze.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech