mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rusza pierwszy salon Mazdy w Opolu

Rusza pierwszy salon Mazdy w Opolu

Po 18 latach niepodzielnego panowania w grupie „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.”  Mercedesa spółka otwiera salon Mazdy w Opolu.

Rusza pierwszy salon Mazdy w Opolu

- Już w maju zapowiadaliśmy rozbudowę naszej firmy w nowoczesny holding usług samochodowych, a opolski  salon Mazdy jest pierwszym elementem planowanych zmian – mówi Michał Łuczak, prezes „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.”. – Chcemy przenieść nasze wieloletnie doświadczenia, wypracowane standardy obsługi klienta i prowadzenia serwisów na kolejne przedsięwzięcia. Znamy nasze atuty, które doskonale sprawdziły się przy sprzedaży i obsłudze samochodów marki Mercedes-Benz. Wykorzystamy je teraz w stosunku do miłośników Mazdy.

Wybór Mazdy na kolejną markę „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.” w żaden sposób nie jest przypadkowy. Ten ekskluzywny, japoński samochód ma równie wielu wiernych fanów na całym świecie jak niezawodny i prestiżowy Mercedes. Mazda montowana w całości wyłącznie w Japonii cieszy się opinią równie niezniszczalnej i bezawaryjnej. Dodatkowo jest autem o designie szczególnie przypadającym do gustu niezależnym przedstawicielom wolnych zawodów, dziennikarzom i artystom.

Uruchomiony właśnie w Opolu salon Mazdy jest pierwszym w tym województwie. Salon został dobudowany do zaadoptowanego budynku magazynowego jednostki wojskowej. Inwestycja trwała od października 2009 roku. W salonie pracuje 7 osób, z których dwie to nowoprzyjęci pracownicy „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.” W niedługim czasie do zespołu dołączą dwie kolejne osoby.

Oprócz sprzedaży salon będzie prowadził również pełen serwis Mazdy. Funkcjonuje przy ulicy Wspólnej 1a, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00 a w soboty od 8.00 do 14.00.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mazda
Tematy w artykule: Mazda salon samochodowy ASO Autoryzowany salon

Podobne wiadomości:

Mazda CX-5 w nowej odsłonie

Mazda CX-5 w nowej odsłonie

Premiery 2016-11-16

Dwa koncepty Mazdy na targach Tokio Motor Show

Dwa koncepty Mazdy na targach Tokio Motor...

Aktualności 2017-10-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?