mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rusza pierwszy salon Mazdy w Opolu

Rusza pierwszy salon Mazdy w Opolu

Po 18 latach niepodzielnego panowania w grupie „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.”  Mercedesa spółka otwiera salon Mazdy w Opolu.

Rusza pierwszy salon Mazdy w Opolu

- Już w maju zapowiadaliśmy rozbudowę naszej firmy w nowoczesny holding usług samochodowych, a opolski  salon Mazdy jest pierwszym elementem planowanych zmian – mówi Michał Łuczak, prezes „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.”. – Chcemy przenieść nasze wieloletnie doświadczenia, wypracowane standardy obsługi klienta i prowadzenia serwisów na kolejne przedsięwzięcia. Znamy nasze atuty, które doskonale sprawdziły się przy sprzedaży i obsłudze samochodów marki Mercedes-Benz. Wykorzystamy je teraz w stosunku do miłośników Mazdy.

Wybór Mazdy na kolejną markę „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.” w żaden sposób nie jest przypadkowy. Ten ekskluzywny, japoński samochód ma równie wielu wiernych fanów na całym świecie jak niezawodny i prestiżowy Mercedes. Mazda montowana w całości wyłącznie w Japonii cieszy się opinią równie niezniszczalnej i bezawaryjnej. Dodatkowo jest autem o designie szczególnie przypadającym do gustu niezależnym przedstawicielom wolnych zawodów, dziennikarzom i artystom.

Uruchomiony właśnie w Opolu salon Mazdy jest pierwszym w tym województwie. Salon został dobudowany do zaadoptowanego budynku magazynowego jednostki wojskowej. Inwestycja trwała od października 2009 roku. W salonie pracuje 7 osób, z których dwie to nowoprzyjęci pracownicy „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.” W niedługim czasie do zespołu dołączą dwie kolejne osoby.

Oprócz sprzedaży salon będzie prowadził również pełen serwis Mazdy. Funkcjonuje przy ulicy Wspólnej 1a, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00 a w soboty od 8.00 do 14.00.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mazda
Tematy w artykule: Mazda salon samochodowy ASO Autoryzowany salon

Podobne wiadomości:

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Aktualności 2017-10-05

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Aktualności 2016-12-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.