mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rusza pierwszy salon Mazdy w Opolu

Rusza pierwszy salon Mazdy w Opolu

Po 18 latach niepodzielnego panowania w grupie „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.”  Mercedesa spółka otwiera salon Mazdy w Opolu.

Rusza pierwszy salon Mazdy w Opolu

- Już w maju zapowiadaliśmy rozbudowę naszej firmy w nowoczesny holding usług samochodowych, a opolski  salon Mazdy jest pierwszym elementem planowanych zmian – mówi Michał Łuczak, prezes „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.”. – Chcemy przenieść nasze wieloletnie doświadczenia, wypracowane standardy obsługi klienta i prowadzenia serwisów na kolejne przedsięwzięcia. Znamy nasze atuty, które doskonale sprawdziły się przy sprzedaży i obsłudze samochodów marki Mercedes-Benz. Wykorzystamy je teraz w stosunku do miłośników Mazdy.

Wybór Mazdy na kolejną markę „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.” w żaden sposób nie jest przypadkowy. Ten ekskluzywny, japoński samochód ma równie wielu wiernych fanów na całym świecie jak niezawodny i prestiżowy Mercedes. Mazda montowana w całości wyłącznie w Japonii cieszy się opinią równie niezniszczalnej i bezawaryjnej. Dodatkowo jest autem o designie szczególnie przypadającym do gustu niezależnym przedstawicielom wolnych zawodów, dziennikarzom i artystom.

Uruchomiony właśnie w Opolu salon Mazdy jest pierwszym w tym województwie. Salon został dobudowany do zaadoptowanego budynku magazynowego jednostki wojskowej. Inwestycja trwała od października 2009 roku. W salonie pracuje 7 osób, z których dwie to nowoprzyjęci pracownicy „Mirosław Wróbel Sp. z o.o.” W niedługim czasie do zespołu dołączą dwie kolejne osoby.

Oprócz sprzedaży salon będzie prowadził również pełen serwis Mazdy. Funkcjonuje przy ulicy Wspólnej 1a, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00 a w soboty od 8.00 do 14.00.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mazda
Tematy w artykule: Mazda salon samochodowy ASO Autoryzowany salon

Podobne wiadomości:

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Aktualności 2016-12-21

Mazda zaprasza do serwisu

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.