mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców

Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców

Kilka dni temu uruchomiono pierwszy wirtualny garaż dla posiadaczy motocykli i samochodów. Serwis iMoto skupia w jednym miejscu wszystkie informacje i usługi związanie z utrzymaniem i serwisowaniem pojazdu, a także zapewnia przydatne porady i rozrywkę fanom motoryzacji w bardzo przystępny sposób.

Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców
iMoto według twórców, Dariusza Nabywańca i Olafa Dąbrowskiego, to największy na świecie garaż wirtualny dostępny w sieci, w którym właściciele samochodów i motocykli znajdą wiele przydatnych funkcji.

Na początek wystarczy się zarejestrować i podać VIN samochodu, a wszystkie informacje i dane techniczne zostaną dodane w sposób automatyczny. Potem wystarczy uzupełnić kilka najważniejszych informacji i nasz pojazd zaparkuje w wirtualnym garazu.

Serwis iMoto.zone zapamięta za nas  wszystkie daty związane z eksploatacją pojazdu, takie jak terminy przeglądów czy data wygaśnięcia ubezpieczenia. iMoto w odpowiednim czasie przypomni nam o konieczności podjęcia odpowiednich czynności.

Przy pomocy serwisu W łatwy i szybki sposób możemy wyszukiwać części zamienne w atrakcyjnych cenach, które będą przypasowane konkretnie do naszego samochodu lub motocykla. Jedną z ważniejszych funkcji jest wirtualna książka serwisowa, w której możemy podpiąć i zbierać skany faktur i opisów napraw, jakie były wykonywane w pojeździe. Dzięki temu wszystkie ważne dokumenty są przechowywane w jednym miejscu bez ryzyka ich utraty. Gdy zapadnie decyzja o sprzedaży pojazdu użytkownik serwisu iMoto może udostępnić swoje ogłoszenie wraz z kompletną historią serwisową, którą trafi do innego  użytkownika.

Na iMoto znajdziemy także autorski sklep z gadżetami motoryzacyjnymi. Walizka w kształcie kanistra? Świetne t-shirty z motywem motoryzacyjnym? A może lampa stworzona z części samochodowych? To wszystko, a także wiele innych akcesoriów, znajduje się w ofercie sklepu iMoto.

Wirtualny garaż iMoto będzie skupiać społeczność, w której wśród znajomych i zaprzyjaźnionych firm będzie można w luźnej atmosferze wymieniać się wiedzą i rozmawiać o swoich pasjach. W serwisie znajdziemy też sekcję Motonewsy, gdzie znajdziemy praktyczne i cenne informacje dotyczące najlepszych pojazdów używanych, ich zakupu czy sprzedaży, a także utrzymania i samodzielnego serwisowania. iMoto dostarcza za darmo bazę wszystkich niezbędnych wzorów dokumentów, dbając o to, aby transakcje i realizacja umów związanych z użytkowaniem pojazdu mogły przebiegać bezproblemowo.

W takim serwisie nie mogło też zabraknąć motoryzacyjnej społeczności, można znaleźć odpowiedź na trudne pytania, a także stworzyć zupełnie nowy wątek i poprosić innych użytkowników o ich opinie czy doświadczenia. W sekcji „Social” użytkownicy w luźnej atmosferze moga wymieniać się przemyśleniami wraz ze znajomymi na temat dwóch lub czterech kółek.

iMoto to pierwsze tego typu rozwiązanie nie tylko w Polsce, a także na świecie. Rejestracja na portalu jest w pełni bezpłatna.

Podobne wiadomości:

Wielki Tommi Makinen

Wielki Tommi Makinen

Aktualności 2003-11-22

"Ciężarowe" Infiniti

Aktualności 2009-12-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nico Rosberg nowym menedżerem Roberta Kubicy
Nico Rosberg nowym menedżerem Roberta Kubicy
Nico Rosberg, mistrz świata Formuły 1 z 2016, został właśnie menedżerem Roberta Kubicy. Utalentowany niemiecki kierowca zakończył karierę po zwycięskim sezonie, a teraz zajmie się powrotem Polaka do elitarnej serii.