mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców

Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców

Kilka dni temu uruchomiono pierwszy wirtualny garaż dla posiadaczy motocykli i samochodów. Serwis iMoto skupia w jednym miejscu wszystkie informacje i usługi związanie z utrzymaniem i serwisowaniem pojazdu, a także zapewnia przydatne porady i rozrywkę fanom motoryzacji w bardzo przystępny sposób.

Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców
iMoto według twórców, Dariusza Nabywańca i Olafa Dąbrowskiego, to największy na świecie garaż wirtualny dostępny w sieci, w którym właściciele samochodów i motocykli znajdą wiele przydatnych funkcji.

Na początek wystarczy się zarejestrować i podać VIN samochodu, a wszystkie informacje i dane techniczne zostaną dodane w sposób automatyczny. Potem wystarczy uzupełnić kilka najważniejszych informacji i nasz pojazd zaparkuje w wirtualnym garazu.

Serwis iMoto.zone zapamięta za nas  wszystkie daty związane z eksploatacją pojazdu, takie jak terminy przeglądów czy data wygaśnięcia ubezpieczenia. iMoto w odpowiednim czasie przypomni nam o konieczności podjęcia odpowiednich czynności.

Przy pomocy serwisu W łatwy i szybki sposób możemy wyszukiwać części zamienne w atrakcyjnych cenach, które będą przypasowane konkretnie do naszego samochodu lub motocykla. Jedną z ważniejszych funkcji jest wirtualna książka serwisowa, w której możemy podpiąć i zbierać skany faktur i opisów napraw, jakie były wykonywane w pojeździe. Dzięki temu wszystkie ważne dokumenty są przechowywane w jednym miejscu bez ryzyka ich utraty. Gdy zapadnie decyzja o sprzedaży pojazdu użytkownik serwisu iMoto może udostępnić swoje ogłoszenie wraz z kompletną historią serwisową, którą trafi do innego  użytkownika.

Na iMoto znajdziemy także autorski sklep z gadżetami motoryzacyjnymi. Walizka w kształcie kanistra? Świetne t-shirty z motywem motoryzacyjnym? A może lampa stworzona z części samochodowych? To wszystko, a także wiele innych akcesoriów, znajduje się w ofercie sklepu iMoto.

Wirtualny garaż iMoto będzie skupiać społeczność, w której wśród znajomych i zaprzyjaźnionych firm będzie można w luźnej atmosferze wymieniać się wiedzą i rozmawiać o swoich pasjach. W serwisie znajdziemy też sekcję Motonewsy, gdzie znajdziemy praktyczne i cenne informacje dotyczące najlepszych pojazdów używanych, ich zakupu czy sprzedaży, a także utrzymania i samodzielnego serwisowania. iMoto dostarcza za darmo bazę wszystkich niezbędnych wzorów dokumentów, dbając o to, aby transakcje i realizacja umów związanych z użytkowaniem pojazdu mogły przebiegać bezproblemowo.

W takim serwisie nie mogło też zabraknąć motoryzacyjnej społeczności, można znaleźć odpowiedź na trudne pytania, a także stworzyć zupełnie nowy wątek i poprosić innych użytkowników o ich opinie czy doświadczenia. W sekcji „Social” użytkownicy w luźnej atmosferze moga wymieniać się przemyśleniami wraz ze znajomymi na temat dwóch lub czterech kółek.

iMoto to pierwsze tego typu rozwiązanie nie tylko w Polsce, a także na świecie. Rejestracja na portalu jest w pełni bezpłatna.

Podobne wiadomości:

Bezpieczniej na skrzyżowaniu w Łagowie

Bezpieczniej na skrzyżowaniu w Łagowie

Polskie drogi 2011-01-10

Auta z supermarketu

Auta z supermarketu

Aktualności 2003-11-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Polska drogówka się zbroi - flota BMW 330i xDrive trafi pod koniec listopada na ulice. Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołania pozostałych oferentów, którzy proponowali takie modele jak Volkswagen Passat czy Skoda Superb.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic