mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców

Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców

Kilka dni temu uruchomiono pierwszy wirtualny garaż dla posiadaczy motocykli i samochodów. Serwis iMoto skupia w jednym miejscu wszystkie informacje i usługi związanie z utrzymaniem i serwisowaniem pojazdu, a także zapewnia przydatne porady i rozrywkę fanom motoryzacji w bardzo przystępny sposób.

Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców
iMoto według twórców, Dariusza Nabywańca i Olafa Dąbrowskiego, to największy na świecie garaż wirtualny dostępny w sieci, w którym właściciele samochodów i motocykli znajdą wiele przydatnych funkcji.

Na początek wystarczy się zarejestrować i podać VIN samochodu, a wszystkie informacje i dane techniczne zostaną dodane w sposób automatyczny. Potem wystarczy uzupełnić kilka najważniejszych informacji i nasz pojazd zaparkuje w wirtualnym garazu.

Serwis iMoto.zone zapamięta za nas  wszystkie daty związane z eksploatacją pojazdu, takie jak terminy przeglądów czy data wygaśnięcia ubezpieczenia. iMoto w odpowiednim czasie przypomni nam o konieczności podjęcia odpowiednich czynności.

Przy pomocy serwisu W łatwy i szybki sposób możemy wyszukiwać części zamienne w atrakcyjnych cenach, które będą przypasowane konkretnie do naszego samochodu lub motocykla. Jedną z ważniejszych funkcji jest wirtualna książka serwisowa, w której możemy podpiąć i zbierać skany faktur i opisów napraw, jakie były wykonywane w pojeździe. Dzięki temu wszystkie ważne dokumenty są przechowywane w jednym miejscu bez ryzyka ich utraty. Gdy zapadnie decyzja o sprzedaży pojazdu użytkownik serwisu iMoto może udostępnić swoje ogłoszenie wraz z kompletną historią serwisową, którą trafi do innego  użytkownika.

Na iMoto znajdziemy także autorski sklep z gadżetami motoryzacyjnymi. Walizka w kształcie kanistra? Świetne t-shirty z motywem motoryzacyjnym? A może lampa stworzona z części samochodowych? To wszystko, a także wiele innych akcesoriów, znajduje się w ofercie sklepu iMoto.

Wirtualny garaż iMoto będzie skupiać społeczność, w której wśród znajomych i zaprzyjaźnionych firm będzie można w luźnej atmosferze wymieniać się wiedzą i rozmawiać o swoich pasjach. W serwisie znajdziemy też sekcję Motonewsy, gdzie znajdziemy praktyczne i cenne informacje dotyczące najlepszych pojazdów używanych, ich zakupu czy sprzedaży, a także utrzymania i samodzielnego serwisowania. iMoto dostarcza za darmo bazę wszystkich niezbędnych wzorów dokumentów, dbając o to, aby transakcje i realizacja umów związanych z użytkowaniem pojazdu mogły przebiegać bezproblemowo.

W takim serwisie nie mogło też zabraknąć motoryzacyjnej społeczności, można znaleźć odpowiedź na trudne pytania, a także stworzyć zupełnie nowy wątek i poprosić innych użytkowników o ich opinie czy doświadczenia. W sekcji „Social” użytkownicy w luźnej atmosferze moga wymieniać się przemyśleniami wraz ze znajomymi na temat dwóch lub czterech kółek.

iMoto to pierwsze tego typu rozwiązanie nie tylko w Polsce, a także na świecie. Rejestracja na portalu jest w pełni bezpłatna.

Podobne wiadomości:

Renault 16: 50 lat pierwszego prawdziwego hatchbacka

Renault 16: 50 lat pierwszego prawdziwego...

Aktualności 2015-05-27

Połączą DK15 z autostradą A1

Połączą DK15 z autostradą A1

Polskie drogi 2012-01-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS. Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.