mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ruszają spotkania Dywizji Poddostawców PIM

Ruszają spotkania Dywizji Poddostawców PIM

Polska Izba Motoryzacji już po raz kolejny organizuje spotkanie członków Izby i firm "zaprzyjaźnionych", związanych z sektorem poddostawców dla motoryzacji. Pierwsze w tym roku spotkanie odbędzie się w dniach 28 i 29 marca w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach.

Przypomnijmy, wcześniejsze edycje spotkań odbyły się w czerwcu w Baranowie Sandomierskim, a drugie kilka miesięcy później w Legnicy.  Tegoroczne spotkanie podobnie jak poprzednie, będzie wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, możliwości wzajemnej współpracy. Ponadto spotkanie umożliwi wymianę doświadczeń i opinii o kondycji przemysłu poddostawczego oraz problemów jakie przed nim stoją. Równolegle odbędą się wizyty w zakładach zaprzyjaźnionych firm. W programie przewidziano: 

  • wizyta w conTeyor Poland w Czechowicach-Dziedzicach (producent opakowań używanych do transportu komponetów motoryzacyjnych)
  • wizyta w zakładzie Toolmet w Czechowicach-Dziedzicach (narzędziownia m.in. dla przemysłu motoryzacyjnego)
  • wizyta w Cooper Standard Automotive Polska Sp. z o.o. w Bielsku-Białej (producent systemów uszczelnień)
  • zwiedzanie zakładów Fiat-GM Powertrain w Bielsku-Białej (producent silników wysokoprężnych)
  • spotkanie członków Izby
  • biesiada w Karczmie w Straconce

Spotkania wyjazdowe i konferencje organizowane przez PIM cieszą się rosnącym zainteresowaniem stale rozwijającego się sektora producentów komponentów dla motoryzacji jak też firm świadczących na ich rzecz usługi. Podczas ostatniego spotkania wyjazdowego w Legnicy, wzorem innych europejskich organizacji, w PIM powołano "dywizję" firm związanych z sektorem poddostawczym. W tym roku dywizji przewodzą: Bruno Jonczyk - prezes grupy Faurecia w Polsce oraz Janusz Soboń - Dyrektor Zarządzający Kirchhoff Polska.

Formularz zgłoszeniowy dla osób zainteresowanych spotkaniem. Termin nadsyłania zgłoszeń do biura Polskiej Izby Motoryzacji upływa 7 marca br.

Ponadto w maju 2006 r. Izba zorganizuje II edycję konferencji AutoEvent, dedykowaną sektorowi producentów samochodów i komponentów.

Zobacz galerie:

PIM Spotanie dywizji poddostawców w Legnicy

Dywizja PIM w Baranowie Sandomierskim

 

Przeczytaj także:

AutoSlovakia 2006 (2006-01-13)

Polscy poddostawcy w PSA (2005-07-19)

 

 

 

Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

AutoEvent 2006

AutoEvent 2006

Aktualności 2006-01-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando