mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ruszają targi motoryzacyjne w Poznaniu

Ruszają targi motoryzacyjne w Poznaniu

Choć daleko im do sławy i renomy targów w Genewie i Frankfurcie, czy chociażby w Lipsku, jednak jest to obecnie największa impreza motoryzacyjna w naszym kraju. W tym roku będzie się składać z dwóch wydarzeń: Targów Techniki Motoryzacyjnej oraz Poznańskich Spotkań Motoryzacyjnych.

Ruszają targi motoryzacyjne w Poznaniu

Targi Techniki Motoryzacyjnej dają możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą obecnych na polskim rynku firm. Potrwają one od 9 do 13 maja. W tym roku w Poznaniu obecnych jest blisko 500 wystawców z kilkunastu państw, którzy prezentują swoją najnowszą ofertę z zakresu diagnostyki pojazdów, stacji serwisowych, części zamiennych i akcesoriów oraz tuningu.
 
Jej uzupełnieniem jest szereg eventów, a wśród nich m.in. warsztat samochodowy "na żywo" – którego ideą jest zaprezentowanie najnowszych technologii, wyposażenia oraz urządzeń, a więc narzędzi pracy dla mechaników samochodowych; finał konkursu Mechanik Roku; konferencje i prezentacje – "Badania techniczne w Stacjach Kontroli Pojazdów" oraz "Forum Warsztatowe"; DesignForum – warsztaty rysownicze i prezentacje projektów koncepcyjnych; oraz Salon Pojazdów Odmiennych – czyli zlot aut tuningowych.

Z kolei w ramach Poznańskich Spotkań Motoryzacyjnych, które odbędą się w dniach 11-13 maja, wszyscy miłośnicy motoryzacji oraz osoby zainteresowane kupnem nowego auta czy motocykla będą mogły zapoznać się z najnowszymi modelami obecnymi na naszym rynku. Pod jednym dachem zaprezentowane zostaną oferty prawie wszystkich producentów. Poza samochodami osobowymi zwiedzający zobaczą także pojazdy użytkowe, będą również tzw. campery, a więc samochody kempingowe, a także quady i motocykle.

Targi są otwarte dla zwiedzających w godzinach 9.00-17.00

Ceny biletów:
9 i 10 maja (środa, czwartek)
- bilet dla profesjonalistów (pod warunkiem zarejestrowania się w systemie on-line lub na miejscu, w punktach rejestracyjnych MTP) – 15 zł
- bilet dla publiczności (upoważnia do wstępu na tereny targowe bez konieczności rejestracji) – 20 zł
11 maja (piątek)
- bilet wstępu – 10 zł
12 i 13 maja (sobota, niedziela)
- wstęp wolny dla wszystkich zwiedzających

Czytaj także:
Salon Pojazdów Odmiennych 2007 (2007-04-18)

Komentuj:

~awaGARD 2007-05-11

byłem tam rok temu mozna przez płot przejsxc powodzenia

~krakowiak 2007-05-09

a po co?? wszystko co bedzie tam pokazane juz od kilku meisiecy jezdzi na zachodzie, mozna sobie poogladac w internecie lub pojsc do salonu, dobrze ze chociaz wstep jest za darmoche to przyjdzie troche poznaniakow

~romek 2007-05-09

będe osobiscie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.