mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ruszył Michelin Truck Road Show 2010

Ruszył Michelin Truck Road Show 2010

Michelin Truck Road Show 2010 to cykl spotkań, podczas których firma zaprezentuje swoje nowości. Na placach dealerów firmy stworzone zostaną specjalne strefy, w których bedzie można poznać m.in. rozwiązania ograniczające koszty funkcjonowania firmy transportowej. Podczas spotkań prezentowana będzie najnowsza gama opon X Energy Saver Green oraz oferta gwarancji bieżnikowania oraz rola serwisu techniczno-handlowego Michelin.

Ruszył Michelin Truck Road Show 2010
Spotkania odbędą się m.in. w Kielcach, Bełchatowie i Suwałkach. Komunikacja z uczestnikami prowadzona będzie za pomocą specjalnego serwisu www, do którego będą się oni logować za pomocą loginu i hasła. Nie zabraknie także słynnego ludzika Michelin - znaku rozpoznawczego firmy. 

Impreza to nie tylko specjalne stanowiska, ale także pewna idea. Nazwa nie tylko nawiązuje do produktów firmy - opon ciężarowych, ale również ma związek z trasą. Między kolejnymi spotkaniami, na polskich drogach spotkać, będzie można ciągnik siodłowy Renault Magnum ze specjalnie na tę okazję stworzoną naczepą Wielton wyposażoną w oponę X One MaxiTrailer. Ciężarówka pokona trasę ponad 5 000 km.

Michelin Polska SA obejmuje zakład produkcyjny w Olsztynie oraz Dyrekcję Handlową w Warszawie. Olsztyńska fabryka jest jednym z największych zakładów Grupy Michelin na świecie, największą fabryką opon w Polsce oraz największym pracodawcą na Warmii i Mazurach. Michelin Polska zatrudnia ok. 4 tys. osób. Olsztyńska fabryka produkuje opony do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, do pojazdów rolniczych oraz formy, kordy i półfabrykaty. Michelin Polska eksportuje swoje produkty do 60 krajów świata, a 70% eksportu trafia do krajów Unii Europejskiej 

Podobne wiadomości:

Dwie akcje serwisowe Opla Mokki

Dwie akcje serwisowe Opla Mokki

Aktualności 2015-07-28

Michelin Pilot Sport 4 S - nowa opona o ultra wysokich osiągach

Michelin Pilot Sport 4 S - nowa opona o ultra...

Motogazeta Menu 2017-01-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.