mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ruszył pierwszy w Polsce konkurs Eco Fleet Manager 2010

Ruszył pierwszy w Polsce konkurs Eco Fleet Manager 2010

Koncern motoryzacyjny Opel wraz z partnerami szukają najbardziej ekologicznego fleet managera w Polsce.

Ruszył pierwszy w Polsce konkurs Eco Fleet Manager 2010
W konkursie Eco Fleet Manager 2010, z niespotykanymi dotąd nagrodami, może wziąć udział każdy kierownik flotowy, bądź osoba odpowiedzialna za pojazdy w firmie. Pierwszym etapem dla wszystkich zgłoszonych osób będzie możliwość bezpłatnego uczestniczenia w krótkim szkoleniu on-line obejmującym zagadnienia ekologii w transporcie, zasady ekojazdy i bezpieczeństwa, a kończącym się testem wiedzy na poruszone tematy.

Po pierwszym etapie zostaną wyłonieni managerowie z największą wiedzą teoretyczną. Zostaną oni zakwalifikowani do dwóch półfinałów, które będą polegały na przejechaniu specjalnych prób przygotowanych przez Mariusza Stuszewskiego ze Szkoły Jazdy Opla przy fabryce w Gliwicach. Przy okazji uczestnicy będą mieli szansę zwiedzić fabrykę Opla, składającą najnowocześniejsze auto osobowe produkowane aktualnie w Polsce - nową generację Astry.  Najlepsi spośród półfinalistów spotkają się w wielkim finale na warszawskim Bemowie. Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu można znaleźć na naszej stronie: www.fleet.com.pl. Zwycięzcy będą walczyć nie tylko o nagrody i tytuł Eco Fleet Managera 2010, ale także o nagrody dla własnych firm i swoich pracowników.

Organizatorami konkursu są: Opel, portal ekoflota.pl, Szkoła Jazdy Opla i magazyn Fleet.

Pierwsza nagroda
3 dni szkoleniowe w Akademii Jazdy Opel* dla pracowników firmy nagrodzonego Fleet Managera + Insignia Ecoflex gotowa do jazdy na miesiąc do testów.

Druga nagroda
2 dni szkoleniowe w Akademii Jazdy Opel* dla pracowników firmy nagrodzonego Fleet Managera + nowa Astra Ecoflex gotowa do jazdy na miesiąc do testów.

Trzecia nagroda
1 dzień szkoleniowy w Akademii Jazdy Opel* dla pracowników firmy nagrodzonego Fleet Managera + Corsa Ecoflex gotowa do jazdy na miesiąc do testów.

Wszyscy finaliści otrzymają również zestawy upominków firmowych oraz nagrody niespodzianki dla pozostałych finalistów ufundowane przez firmę Opel.

* poprzez zapis "dzień szkoleniowy w Akademii Jazdy Opel" należy rozumieć szkolenie jednorazowe dla grupy 12-osobowej.

Marcin Buczek, fleet sales manager, General Motors Poland
Poprzez konkurs Eco Fleet Managera chcemy promować inteligentne zarządzenie flotami samochodowymi w oparciu o najnowsze rozwiązania w zakresie ekologii. Fleet Managerowie jako osoby otwarte na zmiany w zakresie rozwoju techniki jazdy z uwzględnieniem trendów ekologicznych będą mieli szansę wykazać się nie tylko własną wiedzą teoretyczną i praktyczną, ale również dać szansę pracownikom własnej firmy podnieść ich umiejętności poprzez wygranie dla Nich bezpłatnych szkoleń. Zapraszamy wszystkich administratorów i zarządzających flotami aut, ponieważ mogą zyskać podwójnie.  Nie tylko podnieść poziom własnej wiedzy, sprawdzić się w porównaniu z innymi i zobaczyć najnowsze rozwiązania w zakresie ekologii w autach na żywo, ale przede wszystkim, pomóc swoim firmom obniżyć koszty poprzez poprawienie efektywności użycia samochodów przez pracowników w codziennej eksploatacji
Zobacz koniecznie: Wszystko o Opel
Tematy w artykule: Opel ekologiczna jazda

Podobne wiadomości:

Opel Insignia Country Tourer w polskich salonach - ile kosztuje?

Opel Insignia Country Tourer w polskich...

Aktualności 2017-08-06

Opel Meriva EV – gdy zabraknie prądu

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando