Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ruszył pierwszy w Polsce konkurs Eco Fleet Manager 2010

Ruszył pierwszy w Polsce konkurs Eco Fleet Manager 2010

Koncern motoryzacyjny Opel wraz z partnerami szukają najbardziej ekologicznego fleet managera w Polsce.

Ruszył pierwszy w Polsce konkurs Eco Fleet Manager 2010
W konkursie Eco Fleet Manager 2010, z niespotykanymi dotąd nagrodami, może wziąć udział każdy kierownik flotowy, bądź osoba odpowiedzialna za pojazdy w firmie. Pierwszym etapem dla wszystkich zgłoszonych osób będzie możliwość bezpłatnego uczestniczenia w krótkim szkoleniu on-line obejmującym zagadnienia ekologii w transporcie, zasady ekojazdy i bezpieczeństwa, a kończącym się testem wiedzy na poruszone tematy.

Po pierwszym etapie zostaną wyłonieni managerowie z największą wiedzą teoretyczną. Zostaną oni zakwalifikowani do dwóch półfinałów, które będą polegały na przejechaniu specjalnych prób przygotowanych przez Mariusza Stuszewskiego ze Szkoły Jazdy Opla przy fabryce w Gliwicach. Przy okazji uczestnicy będą mieli szansę zwiedzić fabrykę Opla, składającą najnowocześniejsze auto osobowe produkowane aktualnie w Polsce - nową generację Astry.  Najlepsi spośród półfinalistów spotkają się w wielkim finale na warszawskim Bemowie. Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu można znaleźć na naszej stronie: www.fleet.com.pl. Zwycięzcy będą walczyć nie tylko o nagrody i tytuł Eco Fleet Managera 2010, ale także o nagrody dla własnych firm i swoich pracowników.

Organizatorami konkursu są: Opel, portal ekoflota.pl, Szkoła Jazdy Opla i magazyn Fleet.

Pierwsza nagroda
3 dni szkoleniowe w Akademii Jazdy Opel* dla pracowników firmy nagrodzonego Fleet Managera + Insignia Ecoflex gotowa do jazdy na miesiąc do testów.

Druga nagroda
2 dni szkoleniowe w Akademii Jazdy Opel* dla pracowników firmy nagrodzonego Fleet Managera + nowa Astra Ecoflex gotowa do jazdy na miesiąc do testów.

Trzecia nagroda
1 dzień szkoleniowy w Akademii Jazdy Opel* dla pracowników firmy nagrodzonego Fleet Managera + Corsa Ecoflex gotowa do jazdy na miesiąc do testów.

Wszyscy finaliści otrzymają również zestawy upominków firmowych oraz nagrody niespodzianki dla pozostałych finalistów ufundowane przez firmę Opel.

* poprzez zapis "dzień szkoleniowy w Akademii Jazdy Opel" należy rozumieć szkolenie jednorazowe dla grupy 12-osobowej.

Marcin Buczek, fleet sales manager, General Motors Poland
Poprzez konkurs Eco Fleet Managera chcemy promować inteligentne zarządzenie flotami samochodowymi w oparciu o najnowsze rozwiązania w zakresie ekologii. Fleet Managerowie jako osoby otwarte na zmiany w zakresie rozwoju techniki jazdy z uwzględnieniem trendów ekologicznych będą mieli szansę wykazać się nie tylko własną wiedzą teoretyczną i praktyczną, ale również dać szansę pracownikom własnej firmy podnieść ich umiejętności poprzez wygranie dla Nich bezpłatnych szkoleń. Zapraszamy wszystkich administratorów i zarządzających flotami aut, ponieważ mogą zyskać podwójnie.  Nie tylko podnieść poziom własnej wiedzy, sprawdzić się w porównaniu z innymi i zobaczyć najnowsze rozwiązania w zakresie ekologii w autach na żywo, ale przede wszystkim, pomóc swoim firmom obniżyć koszty poprzez poprawienie efektywności użycia samochodów przez pracowników w codziennej eksploatacji
Zobacz koniecznie: Wszystko o Opel
Tematy w artykule: Opel ekologiczna jazda

Podobne wiadomości:

Opel Cascada - nowa wersja zamiast face liftingu

Opel Cascada - nowa wersja zamiast face...

Aktualności 2016-09-19

Opel Karl Rocks zadebiutuje w Paryżu

Opel Karl Rocks zadebiutuje w Paryżu

Premiery 2016-09-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj