mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ruszyła rejestracja viaTOLL

Ruszyła rejestracja viaTOLL

Rejestracja w systemie viaTOLL jest możliwa w 17 punktach dystrybucji zlokalizowanych w pobliżu dużych przejść granicznych oraz 16 punktach obsługi klienta. Dodatkowo uruchomionych zostało 190 punktów dystrybucji na wybranych stacjach: Orlenu, BP i Lotos . Kolejnych 8 zlokalizowanych jest w oddziałach firmy JAS-FBG .

Ruszyła rejestracja viaTOLL

W punktach tych po podpisaniu umowy oraz wniesieniu kaucji można odebrać urządzenia pokładowe viaBOX. Dogodna ich lokalizacja  ułatwia rejestrację zagranicznym użytkownikom. Obecnie pełnią one funkcje informacyjne, potencjalni użytkownicy systemu otrzymają tam materiały o systemie oraz oferowanych usługach, a także dowiedzą się gdzie i jak można się zarejestrować. Sukcesywnie kompetencje punktów będą rozszerzane tak, aby najpóźniej 31 maja mogły świadczyć także usługę pełnej rejestracji w systemie viaTOLL.
Na stronie internetowej systemu udostępniona została wyszukiwarka punktów dystrybucji i punktów obsługi klienta. Pozwala ona na sprawne i łatwe zlokalizowanie najbliższego punktu.  Za skompletowanie ich listy odpowiedzialny jest wykonawca systemu - firma Kapsch. W przyszłości będzie  ona rozszerzana w miarę potrzeb i rozwoju sieci dróg płatnych.
Istnieje też możliwość rejestracji przez strony operatora kart UTA.Należy wypełnić formularze znajdujące się na stronie i przesłać je do UTA wraz z dodatkowo wymaganymi dokumentami, otrzymując urządzenia viaBOX bezpośrednio na adres wskazany przy rejestracji.

 


Podobne wiadomości:

System viaTOLL już działa

auto motor i sport 0000-00-00

Rząd zrezygnuje z viaTOLL?

Rząd zrezygnuje z viaTOLL?

Polskie drogi 2016-04-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?