mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ruszyła rejestracja viaTOLL

Ruszyła rejestracja viaTOLL

Rejestracja w systemie viaTOLL jest możliwa w 17 punktach dystrybucji zlokalizowanych w pobliżu dużych przejść granicznych oraz 16 punktach obsługi klienta. Dodatkowo uruchomionych zostało 190 punktów dystrybucji na wybranych stacjach: Orlenu, BP i Lotos . Kolejnych 8 zlokalizowanych jest w oddziałach firmy JAS-FBG .

Ruszyła rejestracja viaTOLL

W punktach tych po podpisaniu umowy oraz wniesieniu kaucji można odebrać urządzenia pokładowe viaBOX. Dogodna ich lokalizacja  ułatwia rejestrację zagranicznym użytkownikom. Obecnie pełnią one funkcje informacyjne, potencjalni użytkownicy systemu otrzymają tam materiały o systemie oraz oferowanych usługach, a także dowiedzą się gdzie i jak można się zarejestrować. Sukcesywnie kompetencje punktów będą rozszerzane tak, aby najpóźniej 31 maja mogły świadczyć także usługę pełnej rejestracji w systemie viaTOLL.
Na stronie internetowej systemu udostępniona została wyszukiwarka punktów dystrybucji i punktów obsługi klienta. Pozwala ona na sprawne i łatwe zlokalizowanie najbliższego punktu.  Za skompletowanie ich listy odpowiedzialny jest wykonawca systemu - firma Kapsch. W przyszłości będzie  ona rozszerzana w miarę potrzeb i rozwoju sieci dróg płatnych.
Istnieje też możliwość rejestracji przez strony operatora kart UTA.Należy wypełnić formularze znajdujące się na stronie i przesłać je do UTA wraz z dodatkowo wymaganymi dokumentami, otrzymując urządzenia viaBOX bezpośrednio na adres wskazany przy rejestracji.

 


Podobne wiadomości:

Ile zarabia i gdzie obowiązuje ViaTOLL?

Ile zarabia i gdzie obowiązuje ViaTOLL?

Polskie drogi 2016-06-22

Rząd zrezygnuje z viaTOLL?

Rząd zrezygnuje z viaTOLL?

Polskie drogi 2016-04-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.