mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ruszyły targi w Bolonii

Ruszyły targi w Bolonii

Targi motoryzacyjne we włoskiej Bolonii rozpoczęły się dniami prasowymi 5 grudnia. Dla publiczności otwarte zostaną już od jutra (7.12) i potrwają do 17 grudnia.

Ruszyły targi w Bolonii

Tegoroczna wystawa jest już 31. edycją największych we Włoszech targów motoryzacyjnych. I choć nie zaliczają się do największych tego typu imprez na europejskim rynku (Genewa, Frankfurt, Paryż), to z pewnością jest to "mocna druga liga europejska". Początek grudnia jest doskonałym terminem dla wielu producentów do zaprezentowania swoich nowości, które pojawią się w sprzedaży nie od samego początku nowego roku. Włochy to obecnie także przecież trzeci co do wielkości rynek motoryzacyjny na Starym Kontynencie, nie może więc dziwić wzrost prestiżu oraz liczby światowych premier, jaka ma miejsce podczas wystawy w Bolonii.

W tym roku nie zabraknie żadnej z liczących się w Europie marek samochodowych, pojawią się także w dość licznej grupie producenci z Chin, a także z Indii. Łącznie zwiedzający bolońskie targi będą mogli podziwiać kilkanaście światowych oraz europejskich premier, które już wkrótce wyjadą na drogi Europy.

Targi w Bolonii będą otwarte dla publiczności w weekendy oraz najbliższy piątek w godzinach od 9.00 do 18.00, zaś w pozostałe dni tygodnia od 8.30 również do 18.00. Bilety kosztować będą 24 euro, dla dzieci (7-13 lat) 20 euro, a dla kobiet w weekendy również 20 euro.

Nowości zaprezentowane w Bolonii:

Chevrolet Lacetti diesel

Ford C-Max

Jaguar S-Type 2008

Opel Astra III 2007

Skoda Roomster Scout

smart fortwo "limited edition one"

Toyota Auris

Volkswagen Cross Touran


Podobne wiadomości:

Lacetti z silnikiem wysokoprężnym

Lacetti z silnikiem wysokoprężnym

Premiery 2006-11-29

Kolejny przedstawiciel serii Cross

Kolejny przedstawiciel serii Cross

Premiery 2006-12-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie
Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie
Japoński producent przygotowuje się do salonu motoryzacyjnego w Genewie. Na halach wystawowych pojawi się odświeżona Mazda 6. Znamy już listę zmian w tym modelu.