mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > SDCM się organizuje

SDCM się organizuje

W dniu 14 września odbyło się pierwsze Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych SDCM. Jest to organizacja niezależnych firm zajmujących się dystrybucją samochodowych części zamiennych.

SDCM  zostało stworzone w oparciu o ponad 30 największych firm motoryzacyjnych. Głównym zadaniem Stowarzyszenia jest stworzenie silnej reprezentacji w kontaktach z rządem, parlamentem, organizacjami oraz firmami krajowymi i międzynarodowymi. Celem tego współdziałania jest z kolei poszerzenie i ochrona niezależnego rynku samochodowych części zamiennych.
 
Cel ten jest realizowany poprzez wsparcie niezależnych warsztatów naprawczych, jak również podnoszenie ogólnej świadomości technicznej kierowców, a w szczególności w kwestii prawidłowej eksploatacji samochodów (przeglądy, wymiana zużytych, a nie tylko zniszczonych części itp.)

Podczas Pierwszego Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia Dystrybutorów SDCM uchwalono plany rozwoju, obszary działań na 2006 r., budżet jak również wybrano Alfreda Franke na prezesa Stowarzyszenia.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.