mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > SDCM się organizuje

SDCM się organizuje

W dniu 14 września odbyło się pierwsze Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych SDCM. Jest to organizacja niezależnych firm zajmujących się dystrybucją samochodowych części zamiennych.

SDCM  zostało stworzone w oparciu o ponad 30 największych firm motoryzacyjnych. Głównym zadaniem Stowarzyszenia jest stworzenie silnej reprezentacji w kontaktach z rządem, parlamentem, organizacjami oraz firmami krajowymi i międzynarodowymi. Celem tego współdziałania jest z kolei poszerzenie i ochrona niezależnego rynku samochodowych części zamiennych.
 
Cel ten jest realizowany poprzez wsparcie niezależnych warsztatów naprawczych, jak również podnoszenie ogólnej świadomości technicznej kierowców, a w szczególności w kwestii prawidłowej eksploatacji samochodów (przeglądy, wymiana zużytych, a nie tylko zniszczonych części itp.)

Podczas Pierwszego Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia Dystrybutorów SDCM uchwalono plany rozwoju, obszary działań na 2006 r., budżet jak również wybrano Alfreda Franke na prezesa Stowarzyszenia.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.