mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > SOBOL: Nowy transporter z Rosji

SOBOL: Nowy transporter z Rosji

Autotrading Polska Sp. z o.o. - obecny już od 2 lat importer dostawczych Gazeli z silnikiem na licencji Steyr, wprowadza do sprzedaży nowy model auta dostawczego o nazwie SOBOL o dopuszczalnej masie całkowitej 2,8t.

SOBOL: Nowy transporter z Rosji

SOBOL oferowany jest w czterech wersjach: 3 osobowe podwozie do zabudowy, 3 osobowy skrzyniowy oraz furgon na 3 lub 7 osób. W zależności od opcji ładowność waha się od 830 do 1250kg. SOBOL w wersji podwozie do zabudowy kosztuje jedynie 39 900 zł netto (czyli o 6000 taniej niż Gazela) i jest to zdecydowanie najtańszy samochód dostawczy na naszym rynku.

Z uwagi na pojedyncze koła na tylnej osi oraz nieco krótszy niż w Gazeli rozstaw osi, SOBOL stanowi doskonałą alternatywę dla przedsiębiorców, którzy nie przewożą tak ciężkich i gabarytowych ładunków a jednocześnie dbają o koszty zakupu nowego auta.

Tak jak w przypadku Gazeli – SOBOL-a napędza 110 konny silnik na licencji Steyr, spełniający normy EURO 4 i zużywający średnio ok. 10,5l/100km.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Gaz Sobol Wszystko o Gaz
Tematy w artykule: Gaz Gaz Sobol

Podobne wiadomości:

Paliwowa ruletka

auto motor i sport 0000-00-00

Idą ciężkie czasy dla kierowców. Rośnie akcyza na benzynę i autogaz, a cena oleju napędowego szybko zrówna się z ceną bezołowiówki. Ratunkiem może się okazać CNG - sprężony gaz ziemny.

Gaz Gazela w wersji Long

Gaz Gazela w wersji Long

Aktualności 2006-04-20

Komentuj:

~qqq 2007-11-13

Panie Bartek sam jesteś szajs i awaria!!! nie wypowiadaj się jak się nie znasz!! wieloma busami jeździłeś?? 20 letnim mercedesem i tranzitem?? pewnie tak!!!!!!

~Bartek 2007-10-11

chyba was pogieło ten samochód nie zda testów jezdziłem wieloma busami ale ten szajs to będzie tylko jedna wielka awaria!!!!!!!!!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.