mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > SOBOL: Nowy transporter z Rosji

SOBOL: Nowy transporter z Rosji

Autotrading Polska Sp. z o.o. - obecny już od 2 lat importer dostawczych Gazeli z silnikiem na licencji Steyr, wprowadza do sprzedaży nowy model auta dostawczego o nazwie SOBOL o dopuszczalnej masie całkowitej 2,8t.

SOBOL: Nowy transporter z Rosji

SOBOL oferowany jest w czterech wersjach: 3 osobowe podwozie do zabudowy, 3 osobowy skrzyniowy oraz furgon na 3 lub 7 osób. W zależności od opcji ładowność waha się od 830 do 1250kg. SOBOL w wersji podwozie do zabudowy kosztuje jedynie 39 900 zł netto (czyli o 6000 taniej niż Gazela) i jest to zdecydowanie najtańszy samochód dostawczy na naszym rynku.

Z uwagi na pojedyncze koła na tylnej osi oraz nieco krótszy niż w Gazeli rozstaw osi, SOBOL stanowi doskonałą alternatywę dla przedsiębiorców, którzy nie przewożą tak ciężkich i gabarytowych ładunków a jednocześnie dbają o koszty zakupu nowego auta.

Tak jak w przypadku Gazeli – SOBOL-a napędza 110 konny silnik na licencji Steyr, spełniający normy EURO 4 i zużywający średnio ok. 10,5l/100km.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Gaz Sobol Wszystko o Gaz
Tematy w artykule: Gaz Gaz Sobol

Podobne wiadomości:

Opel na wydaniu

Opel na wydaniu

Aktualności 2009-04-30

Gaz na polskie drogi

Gaz na polskie drogi

Testy Samochodów Firmowych 2008-03-19

Komentuj:

~qqq 2007-11-13

Panie Bartek sam jesteś szajs i awaria!!! nie wypowiadaj się jak się nie znasz!! wieloma busami jeździłeś?? 20 letnim mercedesem i tranzitem?? pewnie tak!!!!!!

~Bartek 2007-10-11

chyba was pogieło ten samochód nie zda testów jezdziłem wieloma busami ale ten szajs to będzie tylko jedna wielka awaria!!!!!!!!!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
BMW prezentuje Z4 Concept
BMW prezentuje Z4 Concept
Podczas konkursu elegancji w Pebble Beach niemiecki producent odsłonił koncepcyjną wersję nowego roadstera - Z4.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic