mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > STRALIS Hi-Way

STRALIS Hi-Way

Iveco wprowadza na rynek model STRALIS Hi-Way, najnowszej generacji pojazd gamy ciężkiej. Nowy STRALIS to wysoce konkurencyjna propozycja w sektorze przyszłych i obecnych pojazdów do transportu ciężkiego.

STRALIS Hi-Way
Pojazd wyróżnia się wydajnością, jakością i wartością dla klienta, a jego ultraczysta emisja spalin odzwierciedla dążenia Iveco w zakresie spełniania wymagań dotyczących zrównoważonej mobilności.

Wraz z nowym modelem STRALIS Hi-Way Iveco umacnia swoją strategię polegającą na redukcji całkowitego kosztu utrzymania (TCO). STRALIS
Hi-Way zapewnia nie tylko obniżone zużycie paliwa, niższe koszty utrzymania oraz większą niezawodność i jakość, ale także zwiększony komfort jazdy kierowcy dzięki udoskonalonej ergonomii kabiny oraz zoptymalizowane zarządzanie operacyjne.

Alessandro Mortali, wiceprezes Iveco ds. gamy ciężkiej, powiedział: „Nowy STRALIS maksymalizuje oszczędności we wszystkich kluczowych obszarach kosztów. W rezultacie całkowity koszt utrzymania w zakresie dziesięciu najpowszechniejszych sposobów eksploatacji pojazdu spada nawet o 4%”.

Enzo Gioachin, wiceprezes Iveco ds. sprzedaży i marketingu, dodaje: „Obecna sytuacja ekonomiczna to jeden z najbardziej krytycznych momentów, z jakim nasza branża kiedykolwiek musiała się zmierzyć. Poprzez wprowadzenie nowego STRALISA chcieliśmy przeciwstawić się tej negatywnej tendencji. Oferowany przez nas pakiet stanowi optymalne połączenie innowacji, zaawansowanych usług i bezpośrednich korzyści ekonomicznych dla naszych klientów”.

STRALIS HI-Way charakteryzuje się wysoce innowacyjną i nowoczesną technologią silnika, obejmującą m.in. opatentowany system Hi-eSCR, opracowany przez FTP Industrial z myślą o spełnieniu najnowszych norm emisji Euro VI, który jednocześnie gwarantuje wysoką ekonomikę paliwa.

Ponadto STRALIS Hi-Way został wyposażony w kabinę o całkowicie odnowionym wyglądzie, zaawansowane i zintegrowane systemy telematyczne, udoskonalone narzędzia obsługi klienta oraz nowoczesne aplikacje zapewniające bezpieczeństwo na drodze.

Pojazdy nowej generacji zostały poddane gruntownej kontroli jakości i niezawodności. Zdołały pokonać 6 milionów kilometrów w testach wytrzymałościowym oraz ponad 11 milionów kilometrów podczas badań w rzeczywistych warunkach eksploatacji.

Nowy STRALIS jest produkowany w fabryce ciężkich pojazdów Iveco w Madrycie (Hiszpania). Zakład ten został niedawno nagrodzony srebrnym medalem w prestiżowym programie World Class Manufactring (WCM) po zdobyciu jednego z najwyższych wyników punktowych w klasyfikacji. Skoncentrowany na eliminacji zanieczyszczeń i odpadów produkcyjnych program WCM przewiduje międzynarodowe obiektywne badania analizujące 20 elementów związanych z organizacją miejsc pracy, jakością, utrzymaniem i logistyką.

Podobne wiadomości:

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

~W 2012-08-06

Tekst sponsorowany lub spisany z broszury producenta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.