mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > SUV-y z PSA popularne

SUV-y z PSA popularne

Sprzedaż nowych modeli SUV koncernu PSA Peugeot Citroen po czterech miesiącach od rynkowego debiutu utrzymuje się powyżej zakładanego wcześniej poziomu. Informację tą podał wczoraj francuski dziennik Le Figaro cytując słowa przedstawicieli francuskiej firmy.

SUV-y z PSA popularne
Pod koniec października PSA otrzymało 9 200 zamówień na Citroena C-Crossera i 7 000 zamówień na Peugeota 4007. To dane, które dość znacznie przewyższają zakładany wcześniej przez PSA target sprzedaży obu modeli. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku zostaną przekroczone wyniki planów sprzedaży na rok 2008, które na papierze wynosiły 20 000 sztuk (sprzedaż łączona obu aut).

Citroen C-Crosser i Peugeot 4007 to pierwsze modele klasy SUV dla obu francuskich marek. Samochody powstają na bazie Mitsubishi Outlandera. Oba modele to także odpowiedź PSA na propozycję rodzimego konkurenta, Renault, które w 2008 roku wprowadzi do sprzedaży w Europie także model SUV-a o nazwie Koleos. Samochód ten jest produkowany na podstawie umowy joint-venture wspólnie z Samsung Motors w Korei Południowej.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Renault Koleos
Renault Koleos
Cena podstawowa już od: 114 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr.
Tematy w artykule: PSA C-Crosser Koleos 4007

Podobne wiadomości:

Citroen i Peugeot będą podawać rzeczywiste spalanie

Citroen i Peugeot będą podawać rzeczywiste...

Aktualności 2016-03-09

Renault Koleos - znamy polskie ceny

Renault Koleos - znamy polskie ceny

Aktualności 2017-04-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.