Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Są już pierwsze stacje Lotos Optima

Są już pierwsze stacje Lotos Optima

Otwarte zostały trzy pierwsze stacje paliw sieci Lotos Optima w ramach segmentu stacji ekonomicznych. Wszystkie stacje są położone w Warszawie przy trasie S7. Niebawem będą uruchamiane kolejne stacje tej sieci.

Są już pierwsze stacje Lotos Optima
Dokładne lokalizacje stacji w Warszawie to ul. Pułkowa na wysokości ul. Wóycickiego oraz na wysokości ul. Farysa, a także ul. Wybrzeże Gdyńskie w pobliżu Centrum Olimpijskiego PKOl.

Do końca 2011 roku polski koncern paliwowy zamierza uruchomić jeszcze ok. 50 obiektów pod marką Lotos Optima.

– Nowe stacje Lotos Optima to doskonała okazja do zatankowania najwyżej jakości paliw w optymalnej cenie – wyjaśnia Maciej Szozda, wiceprezes i dyrektor ds. handlu Grupy Lotos S.A. – O najwyższej jakości tych paliw świadczy fakt, że gdańska rafineria, to jeden z najnowocześniejszych zakładów tego typu w Unii Europejskiej.

Stacje, które jako pierwsze zostały włączone do sieci Lotos Optima posiadają w ofercie olej napędowy i benzynę bezołowiową 95. Placówki oferują miejsca parkingowe dla pojazdów osobowych. Obiekty wyposażone są ponadto w sklepy o powierzchni ok. 30 m2, w których można kupić podstawowe produkty, m.in. kawę, hot-dogi, słodycze, napoje, itd.

Na stacjach Lotos Optima z założenia nie będą sprzedawane paliwa Dynamic. Nie planuje się także wprowadzenia takich narzędzi jak program lojalnościowy Navigator. Dostępne będą natomiast podstawowe usługi związane z podróżowaniem – akceptowane będą karty flotowe Lotos Biznes oraz pozostałe karty płatnicze.

Podobne wiadomości:

Sprawdzono jakość paliwa w 2015 roku - wyniki kontroli

Sprawdzono jakość paliwa w 2015 roku - wyniki...

Aktualności 2016-04-13

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Aktualności 2016-02-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota na targach Paryż Motor Show
Toyota na targach Paryż Motor Show
Toyota szykuje trzy premiery na zbliżające się targi motoryzacyjne Paryż Motor Show. Na stoisku japońskiego producenta najważniejszym modelem będzie nowy crossover C-HR. Poza tym zobaczymy hybrydę plug-in oraz koncepcyjne auto z napędem wodorowym.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj