mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Są już pierwsze stacje Lotos Optima

Są już pierwsze stacje Lotos Optima

Otwarte zostały trzy pierwsze stacje paliw sieci Lotos Optima w ramach segmentu stacji ekonomicznych. Wszystkie stacje są położone w Warszawie przy trasie S7. Niebawem będą uruchamiane kolejne stacje tej sieci.

Są już pierwsze stacje Lotos Optima
Dokładne lokalizacje stacji w Warszawie to ul. Pułkowa na wysokości ul. Wóycickiego oraz na wysokości ul. Farysa, a także ul. Wybrzeże Gdyńskie w pobliżu Centrum Olimpijskiego PKOl.

Do końca 2011 roku polski koncern paliwowy zamierza uruchomić jeszcze ok. 50 obiektów pod marką Lotos Optima.

– Nowe stacje Lotos Optima to doskonała okazja do zatankowania najwyżej jakości paliw w optymalnej cenie – wyjaśnia Maciej Szozda, wiceprezes i dyrektor ds. handlu Grupy Lotos S.A. – O najwyższej jakości tych paliw świadczy fakt, że gdańska rafineria, to jeden z najnowocześniejszych zakładów tego typu w Unii Europejskiej.

Stacje, które jako pierwsze zostały włączone do sieci Lotos Optima posiadają w ofercie olej napędowy i benzynę bezołowiową 95. Placówki oferują miejsca parkingowe dla pojazdów osobowych. Obiekty wyposażone są ponadto w sklepy o powierzchni ok. 30 m2, w których można kupić podstawowe produkty, m.in. kawę, hot-dogi, słodycze, napoje, itd.

Na stacjach Lotos Optima z założenia nie będą sprzedawane paliwa Dynamic. Nie planuje się także wprowadzenia takich narzędzi jak program lojalnościowy Navigator. Dostępne będą natomiast podstawowe usługi związane z podróżowaniem – akceptowane będą karty flotowe Lotos Biznes oraz pozostałe karty płatnicze.

Podobne wiadomości:

Stacje benzynowe zamknięte w weekendy?

Stacje benzynowe zamknięte w weekendy?

Aktualności 2016-02-04

„Na Orlenie” teraz taniej

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec
Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec
Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk poinformował o podpisaniu umowy na wykonanie koncepcji programowej dla kolejnego fragmentu autostrady A2. Dzięki temu powstanie dokumentacja niezbędna do ogłoszenia przetargu.