mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Saab sprzedany?!

Saab sprzedany?!

Od razu trzeba zaznaczyć, że ta informacja nie została oficjalnie potwierdzona i póki nikt jej oficjalnie nie przedstawi nie ma się co ekscytować. Ale do rzeczy...

Saab sprzedany?!
Opowieść z pogranicza horroru, komedii, tragedii i nieszczęśliwych romansów o upadku szwedzkiej marki ciągnie się już kilkanaście miesięcy. Przez pewien czas w sprawie Saaba było cicho i świat praktycznie już zapomniał, że taka marka istniała. Teraz jednak pojawiała się plotka, że "szwedzki nieboszczyk" został sprzedany. Pytanie po co ktoś miałby kupować zwłoki?

Najnowsze informacje w sprawie Saaba mówią, że marka została kupiona przez National Electric Vehicle Sweden AB. Firma ta jest zarejestrowana w Szwecji, ale swoje korzenie bierze z Hong Kongu i zajmuje się alternatywnymi źródłami energii.

Podobno Saab został kupiony za kwotę około 208 do 250 milionów dolarów. Jeśli doszło do takiej transakcji to ciekawi jesteśmy jakie plany ma nowy, ekologiczny właściciel Saaba i czy nie porwał się z motyką na słońce? Wskrzesić nieboszczyka, który leży w grobie nie będzie łatwo, o ile w ogóle jest to realne. Na razie czekamy na potwierdzenie lub zaprzeczenie najnowszych informacji zza Bałtyku.  
Zobacz koniecznie: Wszystko o Saab
Tematy w artykule: Saab Chiny chinski

Podobne wiadomości:

Saab powraca - kolejna odsłona telenoweli

Saab powraca - kolejna odsłona telenoweli

Aktualności 2016-12-02

Polestar rozpoczął budowę fabryki w Chinach

Polestar rozpoczął budowę fabryki w Chinach

Aktualności 2017-11-21

Komentuj:

~pawian 2012-06-12

wskrzeszony nieboszczyk to ZOMBI

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.