mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Saab: telenoweli ciąg dalszy

Saab: telenoweli ciąg dalszy

Przez chwilę ze Szwecji nie docierały do nas żadne informacje, ale znów marka Saab dała o sobie znać. Okazała się, że szwedzka marka otrzymała część pieniędzy.

Saab: telenoweli ciąg dalszy
Saab otrzymał pierwszą część pieniędzy od chińskiego konsorcjum Youngman, tuż przed tym jak sąd ma zdecydować o przyszłości marki. Decyzja ma pojawić się w przyszłym tygodniu. Szwedzka gazeta Dagens Industri donosi, że Youngman przekazał marce Saab 5 milionów dolarów by pokryć bieżące wydatki podatkowe.

"Mogę potwierdzić pierwszą wpłatę od Youngman. Pieniądze dotarły na konto Saaba", powiedział rzecznik prasowy szwedzkiej marki, Eric Geers. "Teraz staramy się ciężko pracować aby wypłacić wynagrodzenia oraz zabezpieczyć środki na wynagrodzenia i utrzymanie firmy podczas reorganizacji", dodał Geers. Do środy Saab otrzyma kolejne pieniądze - 20 milionów euro oraz 10 milionów, które zostaną przekazane do końca grudnia. Czyżby przekazanie pieniędzy było sygnałem, że upadły kolos zacznie się podnosić z kolan?
Zobacz koniecznie: Wszystko o Saab
Tematy w artykule: Saab Saab Concept

Podobne wiadomości:

Saab powraca - kolejna odsłona telenoweli

Saab powraca - kolejna odsłona telenoweli

Aktualności 2016-12-02

Właściciele Saab'a nie mogą korzystać z nazwy

Właściciele Saab'a nie mogą korzystać z nazwy

Aktualności 2016-02-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.