mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Saab zatrudnia blogera

Saab zatrudnia blogera

Saab zatrudnił właśnie znanego entuzjastom marki blogera Stevena Wade'a, który będzie teraz oficjalnie pracował dla szwedzkiej marki.

Saab zatrudnia blogera
Jeśli śledziliście całą sagę wydarzeń, począwszy od plotek aż do poważnych zamiarów zlikwidowania Saaba, zapewne kojarzycie tego jegomościa. To człowiek, który przez ten cały czas dzielnie walczył o dobre imię marki i skupiał miłośników, którzy za żadne skarby nie chcieli pozwolić na to, aby General Motors zniszczył to wszystko, co Saab budował przez lata. Blog Wade'a - "Saabs United" - odegrał dość dużą rolę w całej sprawie.

Saab ogłosił w poniedziałek (15.03), że zatrudnia Australijczyka i włącza go w globalny team marketingowy firmy. Wade będzie odpowiedzialny za promocję marki w sieci na portalach takich jak Facebook, Twitter i YouTube. - Saab zatrudnił mnie, abym dołączył do globalnego teamu interaktywnego marketingu, dzięki czemu zainteresowani będą mieli możliwość wglądu w sprawy firmy "od wewnątrz". Żaden wielki koncern samochodowy nie może pozwolić sobie na taką bliskość z fanami - Wade pisał na swoim blogu.

Wade musiał sprzedać stronę i odejść z obecnej pracy, aby w 100% oddać się nowym zadaniom. W zasadzie, to jedyne, co teraz się zmieni, to fakt, że w końcu za swoją pracę Australijczyk będzie dostawał wynagrodzenie, które, zapewne, nie będzie niskie.

- Jestem niesamowicie szcześliwy z powodu zatrudnienia Stevena i powitania go w rodzinie Saab Automobile. Komunikacja z klientami i fanami poprzez interaktywne kanały, takie jak Facebook czy YouTube, jest jedną z najważniejszych rzeczy dla naszego marketingu - powiedział Marten Wahlstedt, szef Saab Marketing Communications.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Saab
Tematy w artykule: Saab likwidacja marki reklama

Podobne wiadomości:

Właściciele Saab'a nie mogą korzystać z nazwy

Właściciele Saab'a nie mogą korzystać z nazwy

Aktualności 2016-02-02

Turcja kupiła prawa do Saaba 9-3!

Turcja kupiła prawa do Saaba 9-3!

Aktualności 2015-10-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.