mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Salon Korea Motors w Krakowie

Salon Korea Motors w Krakowie

Nowy salon marki Hyundai uruchomiła w Krakowie Grupa PGD. Tym samym liczba salonów tej marki w Polsce wzrosła do 69, a liczba autoryzacji Grupy PGD do 7 w Krakowie i 27 w Polsce.

Salon Korea Motors w Krakowie
W oparciu o sukces warszawskiego salonu Korea Motors, który w pierwszym roku działalności sprzedał 630 samochodów, a w pierwszym półroczu 2010 osiągnął 6 % udziału w całości sprzedaży, stając się liderem wśród dealerów marki, uzgodniliśmy z Hyundai Motor Poland dalszy rozwój brandu Korea Motors – mówi Andrzej Trawka, wiceprezes Grupy PGD ds.sprzedaży. Ze względu na korzenie Grupy, naturalną lokalizacją był Kraków i liczymy, że krakowski salon szybko znajdzie się w pierwszej piątce dealerstw marki Hyundai w Polsce. Andrzej Trawka jest przekonany, że na uruchomieniu drugiego salonu Korea Motors skorzystają zarówno coraz liczniej wybierający markę Hyundai flotowi klienci PGD, którzy uzyskują drugi punkt obsługi posprzedażnej, jak i klienci indywidualni, dla których oznacza to szybki dostęp do największego magazynu samochodów w Polsce.

W salonie o powierzchni 250 m kw. eksponowane są modele marki Hyundai ze wszystkich segmentów – i10, i20, i30 hatchback oraz kombi, a także SUV iX35, które dostępne są także do jazd testowych. Korea Motors prowadzi pełen zakres obsługi okołosprzedażnej.

Salon zlokalizowany jest przy, określanej mianem samochodowej, ulicy Jasnogórskiej,
a pierwszym sprzedanym samochodem był model i20, zamówiony przez mieszkańca Krakowa.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai Kraków Grupa PGD salon samochodowy

Podobne wiadomości:

Pierwszy salon serii M

auto motor i sport 0000-00-00

Mondial de l'Automobile - wideo

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpłatna historia sprowadzonego auta już działa
Bezpłatna historia sprowadzonego auta już działa
Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało o działaniu systemu, który pozwala sprawdzić przeszłość samochodu sprowadzonego z zagranicy. Od przyszłego roku usługa poszerzy się o nowe funkcje.