mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Salon Korea Motors w Krakowie

Salon Korea Motors w Krakowie

Nowy salon marki Hyundai uruchomiła w Krakowie Grupa PGD. Tym samym liczba salonów tej marki w Polsce wzrosła do 69, a liczba autoryzacji Grupy PGD do 7 w Krakowie i 27 w Polsce.

Salon Korea Motors w Krakowie
W oparciu o sukces warszawskiego salonu Korea Motors, który w pierwszym roku działalności sprzedał 630 samochodów, a w pierwszym półroczu 2010 osiągnął 6 % udziału w całości sprzedaży, stając się liderem wśród dealerów marki, uzgodniliśmy z Hyundai Motor Poland dalszy rozwój brandu Korea Motors – mówi Andrzej Trawka, wiceprezes Grupy PGD ds.sprzedaży. Ze względu na korzenie Grupy, naturalną lokalizacją był Kraków i liczymy, że krakowski salon szybko znajdzie się w pierwszej piątce dealerstw marki Hyundai w Polsce. Andrzej Trawka jest przekonany, że na uruchomieniu drugiego salonu Korea Motors skorzystają zarówno coraz liczniej wybierający markę Hyundai flotowi klienci PGD, którzy uzyskują drugi punkt obsługi posprzedażnej, jak i klienci indywidualni, dla których oznacza to szybki dostęp do największego magazynu samochodów w Polsce.

W salonie o powierzchni 250 m kw. eksponowane są modele marki Hyundai ze wszystkich segmentów – i10, i20, i30 hatchback oraz kombi, a także SUV iX35, które dostępne są także do jazd testowych. Korea Motors prowadzi pełen zakres obsługi okołosprzedażnej.

Salon zlokalizowany jest przy, określanej mianem samochodowej, ulicy Jasnogórskiej,
a pierwszym sprzedanym samochodem był model i20, zamówiony przez mieszkańca Krakowa.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai Kraków Grupa PGD salon samochodowy

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Aktualności 2017-07-14

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Aktualności 2017-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy polski cennik Citroena C3 Aircross
Znamy polski cennik Citroena C3 Aircross
Francuski producent mocno rozwija gamę crossoverów. Do oferty dołącza kompaktowy SUV – C3 Aircross. Klienci mogą już zamawiać u polskich dealerów przedpremierowe egzemplarze.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic