mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Salon Pojazdów Odmiennych

Salon Pojazdów Odmiennych

Dodatkową atrakcją Poznań Motor Show 2005 będzie plenerowa impreza towarzysząca: Salon Pojazdów Odmiennych. Odbędzie się w przedostatnim dniu targów, w sobotę, 14 maja w godz. 10-15 na wewnętrznym placu MTP.

Salon Pojazdów Odmiennych

To może być drugie podczas poznańskich targów motoryzacyjnych spotkanie konstruktorów niecodziennych wehikułów, posiadaczy pojazdów prototypowych i krótkoseryjnych oraz miłośników tuningu samochodowego. Ekspozycja Salonu Pojazdów Odmiennych w 2003 r., do której zakwalifikowano 30 pojazdów, zdobyła pochlebne opinie publiczności, uczestników, kierownictwa targów oraz mediów. W tym roku druga edycja. Co będzie można podziwiać? Na razie organizatorzy przyjmują zgłoszenia. Jednak już teraz można śmiało powiedzieć, że na Salonie Pojazdów Odmiennych  pojawią się z całą pewnością ciekawe, niecodzienne samochody.

W Salonie mogą uczestniczyć posiadacze samochodów wszystkich marek poddanych tuningowi optycznemu, pojazdów samodzielnie skonstruowanych, prototypów, pojazdów wyprodukowanych w krótkich seriach.

W 2003 r. Grand Prix SPO otrzymał Mercedes SLR prezentowany przez Roberta Furtoka z Krakowa. Wyróżnienie Tuning 2003 przypadło Toyocie Corolli Mariusza Bosaka z Poznania, a nagrodę Odmieniec 2003 zdobył trójkołowiec Daxter-SAM zbudowany przez Zbigniewa Lisieckiego z Kobylnicy. Nagrody specjalne mediów i MTP otrzymały: Nestor Andrzeja Wilka z Radomia, Golba Violcar-s prezentowany przez Jerzego Golbę ze Środy Wielkopolskiej, QUAD 126p Adama Solorza z Ilmielina oraz pojazd "Pszczółka" – praca dyplomowa uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Trzciance i Maluch Krzyś prezentowany przez Zbigniewa Bryzka z Koszalina.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.