mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Salon Pojazdów Odmiennych 2007

Salon Pojazdów Odmiennych 2007

Już trzeci raz z rzędu dodatkową atrakcją Targów Techniki Motoryzacyjnej - Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne będzie plenerowa impreza: Salon Pojazdów Odmiennych. Odbędzie się w przedostatnim dniu targów, w sobotę 12 maja w godz. 10-15 na wewnętrznym placu MTP.

Salon Pojazdów Odmiennych 2007

Ekspozycje Salonu Pojazdów Odmiennych w latach 2003 i 2005, zdobyły pochlebne opinie publiczności, uczestników, kierownictwa targów oraz mediów. Na razie nie sposób jeszcze powiedzieć, co w tym roku będzie można zobaczyć. Wciąż przyjmowane są bowiem zgłoszenia przez organizatorów (zgłaszać można się do 11 maja). W imprezie mogą uczestniczyć posiadacze samochodów wszystkich marek poddanych tuningowi optycznemu, pojazdów samodzielnie skonstruowanych, prototypów, pojazdów wyprodukowanych w krótkich seriach.
 
W 2003 r. Grand Prix SPO otrzymał Mercedes SLR prezentowany przez Roberta Furtoka z Krakowa. Wyróżnienie Tuning 2003 przypadło Toyocie Corolli Mariusza Bosaka z Poznania, a nagrodę Odmieniec 2003 zdobył trójkołowiec Daxter-SAM zbudowany przez Zbigniewa Lisieckiego z Kobylnicy.
 
Z kolei przed dwoma laty główną nagrodę SPO zdobył samochód Golba Violcar-s prezentowany przez jego konstruktora, Jerzego Golbę ze Środy Wielkopolskiej. Tytuł Tuning 2005 jury przyznało Audi A4 z poznańskiego Amazing Car, zaś tytuł Odmieniec 2005 bezspornie wywalczyła Skoda Felicia pick-up prezentowana przez House of Tuning.
 
Czytaj także:

Odmieńce w Poznaniu (2005-05-17)

 
 

Tematy w artykule: MTP

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Egzamin na prawo jazdy to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. Wszystko przez niską zdawalność, która jest sposobem na zarobek przez ośrodki szkoleniowe inkasujące za każdy egzamin ponad 100 zł. Posłowie PiS mają pomysł na zmianę sposobu finansowania WORD-ów.