mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Salon Pojazdów Odmiennych 2007

Salon Pojazdów Odmiennych 2007

Już trzeci raz z rzędu dodatkową atrakcją Targów Techniki Motoryzacyjnej - Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne będzie plenerowa impreza: Salon Pojazdów Odmiennych. Odbędzie się w przedostatnim dniu targów, w sobotę 12 maja w godz. 10-15 na wewnętrznym placu MTP.

Salon Pojazdów Odmiennych 2007

Ekspozycje Salonu Pojazdów Odmiennych w latach 2003 i 2005, zdobyły pochlebne opinie publiczności, uczestników, kierownictwa targów oraz mediów. Na razie nie sposób jeszcze powiedzieć, co w tym roku będzie można zobaczyć. Wciąż przyjmowane są bowiem zgłoszenia przez organizatorów (zgłaszać można się do 11 maja). W imprezie mogą uczestniczyć posiadacze samochodów wszystkich marek poddanych tuningowi optycznemu, pojazdów samodzielnie skonstruowanych, prototypów, pojazdów wyprodukowanych w krótkich seriach.
 
W 2003 r. Grand Prix SPO otrzymał Mercedes SLR prezentowany przez Roberta Furtoka z Krakowa. Wyróżnienie Tuning 2003 przypadło Toyocie Corolli Mariusza Bosaka z Poznania, a nagrodę Odmieniec 2003 zdobył trójkołowiec Daxter-SAM zbudowany przez Zbigniewa Lisieckiego z Kobylnicy.
 
Z kolei przed dwoma laty główną nagrodę SPO zdobył samochód Golba Violcar-s prezentowany przez jego konstruktora, Jerzego Golbę ze Środy Wielkopolskiej. Tytuł Tuning 2005 jury przyznało Audi A4 z poznańskiego Amazing Car, zaś tytuł Odmieniec 2005 bezspornie wywalczyła Skoda Felicia pick-up prezentowana przez House of Tuning.
 
Czytaj także:

Odmieńce w Poznaniu (2005-05-17)

 
 

Tematy w artykule: MTP

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS. Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.