mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Samochód widmo

Samochód widmo

26-letni mieszkaniec Świdnicy za pośrednictwem portalu internetowego oferował do sprzedaży Mercedesa Sprintera. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że ów "sprzedawca" fizycznie takiego samochodu nie posiadał.

Samochód widmo
Mercedes Sprinter, rok produkcji 2003 został wystawiony za dość okazyjną kwotę 21 500 zł. Niska cena skusiła kilka osób z terenu Polski, które na założone wcześniej przez mężczyznę konta w bankach wpłaciły zaliczki na zakup samochodu. Były to kwoty w wysokości od 1500 do 2500 zł.

Do faktycznej transakcji zakupu jednak nigdy nie doszło i kilka dni później mężczyzna oferujący samochód został zatrzymany przez policjantów ze świdnickiej Sekcji Kryminalnej i Przestępczości Gospodarczej. 26-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i wymuszenia finansowego od trzech potencjalnych klientów. Za dopuszczenie się oszustwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Czytaj także:

"Holownicy" zatrzymani 2007-02-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.