mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Samochody Hyundai i Kia obsłużą Euro 2012

Samochody Hyundai i Kia obsłużą Euro 2012

Największe sportowe wydarzenie w historii zarówno Polski jak i Ukrainy rozpocznie się już za kilkanaście dni. Mistrzostwa Euopy w Piłce Nożnej będą obsługiwane prze flotę 700 aut marki Kia i Hyundai.

Samochody Hyundai i Kia obsłużą Euro 2012
Hyundai Motor Company oraz Kia Motors Corporation są partnerami UEFA EUROTOP oraz oficjalnymi dostawcami aut podczas nadchodzącej piłkarskiej imprezy w Polsce i na Ukrainie. W gamie aut obsługujących Euro są modele Hyundai i30 nowej generacji, i40, ix35 oraz Kia: nowy cee'd, Optima Hybrid, Sportage oraz Cadenza. Prezydent UEFA, Michel Platini będzie przemieszczał się limuzyną Hyundai Equus. Wczoraj samochody zostały zaprezentowane podczas oficjalnej uroczystości na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Oprócz floty aut pokazano również autokary wszystkich reprezentacji piłkarskich, na których znalazły się oficjalne slogany, wybrane w głosowaniu internetowym zagrzewające do walki.

„Kia Motors widzi swój aktywny udział w marketingu futbolowym jako integralny element naszego dążenia do roli ważnego gracza na scenie motoryzacyjnej w skali międzynarodowej. Jest to strategiczne działanie celem którego jest podkreślenie naszej obecności na niwie sponsoringu sportowego oraz świadomości marki KIA w wymiarze światowym”, powiedział Benny Oeyen, Vice President Marketing and Product Planning, Kia Motors Europe.   

"Piłka nożna oddaje dynamizm, emocje i pasję. To są właśnie przeżycia, którymi Hyundai chce się dzielić ze swoimi klientami", powiedział Terry Im, Prezes Hyundai Motor Europe.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Kia Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai Kia EURO 2012 piłka nożna

Podobne wiadomości:

Kia Picanto X-Line już dostępna

Kia Picanto X-Line już dostępna

Aktualności 2018-02-01

Kia Optima – test

auto motor i sport 0000-00-00

Czas na przetasowania w segmencie D. Niektórzy mówią, że wybierając nowe auto najpierw "kupuje się" je oczami, a potem wynajduje merytoryczne powody, które usprawiedliwiałyby wybór. Kia Optima łatwo wpada w oko i dostarcza wielu argumentów, żeby ją kupić.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.